Reklama

Blog 27: "Ala nie była szczera"

W środę, 29 listopada, gościem portalu INTERIA.PL była Tola z zespołu Blog 27. Wokalistka odpowiadała na liczne pytania fanów, dotyczące między innymi nowego przeboju "Who I Am", stylu ubierania i przeprowadzki do Stanów Zjednoczonych. Nie zabrakło pytań na temat odejścia Ali...

O "Who I Am":

Reklama

- Generalnie chodzi o to , że każdy może interpretować tą piosenkę i ten teledysk w dobry dla siebie sposób. Mnie chodzi o to w tej piosence, że czasami jest trudno, ludzie mówią, że mi się nie uda, a ja jednak wierzę, że będzie inaczej i że mogę spełnić swoje marzenia. Mam gdzieś opinię innych, robię to, co ja uważam za słuszne.

O odejściu Ali:

- Gdybym miała poczucie, że to moja wina, to byłoby mi głupio mówić wam, że nie mam nic sobie do zarzucenia i że czuję się jak najbardziej fair. Jeżeli Alicja ma ochotę się wypowiadać na ten temat, to tylko i wyłącznie jej sprawa i od was zależy, czy uznacie to za prawdę.

- Ja nie chcę się wypowiadać na temat decyzji Ali, bo uważam, że to bardzo nie fair mówić o danej osobie, kiedy nie ma jej ze mną. Ale jeżeli Alicji to nie przeszkadza to OK. Każdy ma inna filozofię życia.

- Co do tego, że Alicja napisała w notce, że ja decydowałam o tym, w co ma się ubierać, itd., to najlepszy dowód na to, że Ala nie była z wami szczera mówiąc przez rok w wywiadach, że sama decyduje o sobie i o tym jak się ubiera. Jednak mimo wszystko szanuję decyzję Alicji i życzę jej wszystkiego dobrego, bo ja sobie nie mam nic do zarzucenia.

O stylu ubierania:

- Ja nigdy nie byłam normalna - zawsze byłam trochę inna. Może jeszcze nie wiecie, ale cały Blog 27 to troszeczkę "debile" włącznie ze mną i to ma swój urok. A co do ciuchów, to ubieram się zgodnie z moim nastrojem i z tym co czuję w środku. Zawsze łączyłam styl punkowy z hiphopowym i od dawna kocham czaszki i czarny lakier do paznokci.

- Teraz już mi się to znudziło, więc szukam czegoś nowego i na tym to właśnie polega. Zawsze ubieram się tak, jak mi się podoba i jestem zawsze sobą. Może mój image troszeczkę się zmienił, bo przecież ja też się zmieniam - ale zawsze jestem tą samą Tolą.

O przeprowadzce do Stanów Zjednoczonych:

- Nie ważne gdzie bym mieszkała i tak nigdy was nie opuszczę. Będę zawsze z wami, tak jak wy ze mną! Do USA chciałabym wyjechać, bo cały muzyczny biznes jest właśnie tam. Ale w najbliższym czasie zostaję jeszcze tutaj.

O znajomości z Tokio Hotel i Us5:

- Jeżeli chodzi o Tokio Hotel, to trudno się nie znać będąc razem 3 miesiące na trasie, choć nie jest to jakaś większa znajomość i przyjaźń. Chłopaków z Us5 poznałam jakiś rok temu, ale teraz jak byli w Polsce miałam okazję ich bliżej poznać i uważam, że są fajnymi, ciekawymi i spontanicznymi ludźmi.

Pełną relację z czata z Tolą znajdziecie tutaj!

Przypominamy, że nową wersję płyty Blog 27 "LOL" możecie wygrać w specjalnym konkursie INTERIA.PL. Nasz portal jest patronem medialnym wydawnictwa.

Zobacz teledyski Blog 27 na stronach INTERIA.PL!

Dowiedz się więcej na temat: The Who | blog | Blog 27 | Nie

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje