Reklama

Reklama

BBX i finalistka "Małych gigantów" ("Longing 4 You" - teledysk w rozdzielczości 4K)

Na stronach Interii możecie zobaczyć teledysk do utworu "Longing 4 You", za który odpowiadają DJ i producent BBX oraz mieszkający w Wielkiej Brytanii producent i autor tekstów Paul Mayre.

W teledysku BBX-a zagrała Angele Villanueva Jara

Pochodzący z Krakowa BBX (Krzysztof Rządek) znany jest także z projektu PeWeX. Podczas wakacji na Bahamach poznał posługującego się polskim paszportem producenta i tekściarza Paula Mayre'a. Znajomość zaowocowała powstaniem pierwszego wspólnego singla "Longing 4 You". Panowie tak przypadli sobie do gustu, że zapowiadają dalszą współpracę nad kolejnymi piosenkami.

W ostatnim czasie BBX pojawił się też w "Kuchennych rewolucjach" Magdy Gessler, gdzie miksował nie w trackach, ale w talerzach.

Jak zapowiadają twórcy, nakręcony w Krakowie w technologii 4K teledysk "Longing 4 You" opowiada o "szalonym maniaku, śledzącym ponętną niewiastę, która uwielbia pluszaki". Współscenarzystą klipu jest David Kohlhaase.

Reklama

W teledysku pojawia się 11-letnia Angele Villanueva Jara, finalistka popularnego programu "Mali giganci" (wygrała w kategorii taniec), występująca w drużynie Czadersów Anety Todorczuk-Perchuć. W trwającej obecnie edycji "Mam talent" dotarła do półfinału.

Zobacz teledysk "Longing 4 You":

Sprawdź tekst utworu "Longing 4 You" w serwisie Tekściory.pl!

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL