Reklama

Reklama

Atlvnta wraca z nowym singlem. Zobacz klip "Bukiet czarnych róż"

Do sieci trafił nowy utwór Atlvnty. "Bukiet czarnych róż" doczekał się również teledysku.

Do sieci trafił nowy utwór Atlvnty. "Bukiet czarnych róż" doczekał się również teledysku.
Atlvnta wydała nowy utwór /Zija & Pióro /materiały prasowe

Od początku lata Atlvnta gra koncerty z materiałem ze swojego debiutanckiego krążka, ale na Męskim Graniu zagrali coś zupełnie nowego. Echa tego typu muzyki można już było usłyszeć w kilku starszych kawałkach, ale teraz mocny beat zdecydowanie wyrwał się na pierwszy plan.

"Numer przeniesie was na polską dyskotekę w środku lata 2002, gdzie świat wydaje się prostszy, a impreza trwać będzie do rana" - mówi Atlvnta. "Beat jest bezlitosny, euforia właśnie zaczyna nam się udzielać, nie istnieje nic więcej" - dodaje duet.

"Bukiet czarnych róż" to kawałek, którym zespół wyraża swoją sympatię do niedocenianych czasów imprez techno przełomu lat 90. i 00. Do piosenki powstał lekko psychodeliczny klip nawiązujący klimatem do tych samych złotych czasów imprez.

Reklama

Kim są członkowie Atlvnta?

Atlvnta to nowe muzyczne wcielenie Kasi Golomskiej i Kamila Durskiego (Lily Hates Roses). Nowa formacja i nowy materiał muzyczny powstały w 2020 roku. Pierwszy singel - "Umrzesz tak jak ja" zaprezentowali wiosną 2021 roku, kilka miesięcy później ukazał się ich debiutancki album "Atlvnta".


Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL