Reklama

Artystka wyrzuciła fanów z koncertu. Doznała już obrażeń, a tu nagle znów taka sytuacja

Podczas sobotniego koncertu Bebe Rexha w Wisconsin, gwiazda pop musiała zmierzyć się z nieodpowiednim zachowaniem niektórych fanów.

Podczas sobotniego koncertu Bebe Rexha w Wisconsin, gwiazda pop musiała zmierzyć się z nieodpowiednim zachowaniem niektórych fanów.
Bebe Rexha /Warner Music /materiały prasowe

W 2023 roku artystka doznała poważnej kontuzji twarzy, gdy podczas występu rzucono w nią telefonem.

Bebe Rexha znów musiała udowodnić, że nie toleruje już takiego zachowania.

Kolejny incydent na koncercie Bebe Rexhy w Wisconsin

Bebe Rexha musiała dwukrotnie przerwać koncert, aby zwrócić się do ochrony o usunięcie widzów, którzy zachowywali się agresywnie. Według relacji fanów, którzy nagrali całe zdarzenie i opublikowali je na TikTok, aż dziesięciu uczestników zostało wyproszonych z koncertu za rzucanie w kierunku wokalistki różnymi przedmiotami. 

Reklama

Bebe Rexha była już ofiarą ataku fana. "Dla zabawy"

W 2023 roku doszło do poważnego wypadku w czasie koncertu Bebe. Nicolas Malvagna ranił ją, rzucając z premedytacją telefonem. Sprawca został aresztowany i oskarżony o napaść.

Sprawca w czasie przesłuchania stwierdził, że chciał trafić artystkę telefonem "dla zabawy" na zakończenie koncertu. Rexha podzieliła się zdjęciami obrażeń na Instagramie, by zwrócić uwagę swoich fanów na poważny problem bezpieczeństwa podczas koncertów.

Bebe Rexha nie daje się zniechęcić

Bebe Rexha mimo wszystko nie zwalnia tempa. Świeżo po premierze swojego nowego singla "Chase It (Mmm Da Da Da)" w maju, a rok wcześniej wydaniu albumu "Bebe", artystka kontynuuje swoją muzyczną działalność. Incydenty jak ten na koncercie w Wisconsin nie zniechęcają jej.  

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Bebe Rexha
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy