26-letni chłopak Roksany Węgiel ma syna z popularną aktorką! Co już wiemy?

Po oficjalnym potwierdzeniu, że Roksana Węgiel spotyka się z Kevinem Mglejem, w mediach pojawiło się więcej informacji o 26-letnim twórcy piosenek. Okazuje się, że nowy ukochany 18-letniej wokalistki ma już syna ze związku z popularną aktorką.

Malwina Dubowska ma syna z Kevinem Mglejem, nowym chłopakiem Roksany Węgiel
Malwina Dubowska ma syna z Kevinem Mglejem, nowym chłopakiem Roksany WęgielForumGwiazdAgencja FORUM

Roksana Węgiel jest jedną z najpopularniejszych piosenkarek młodego pokolenia (posłuchaj!). Na jej koncerty przybywają tysiące nastolatków, a w social mediach śledzi ją ponad 1,3 miliona osób! Wokalistka, po swoim zwycięstwie w "The Voice Kids" i Eurowizji Junior (zobacz!), szybko zyskała wielu wiernych fanów.

Piosenkarka jest uwielbiana i bierze udział w wielu projektach. W dniu 18. urodzin Roxie (11 stycznia) ruszył pre-order jej najnowszego krążka, poznaliśmy też nowy singel "Ciche szepty" (posłuchaj!).

Ciche szepty

Roksana Węgiel ma chłopaka. Pokazała go na Instagramie!

Podczas niedawnej sesji pytań i odpowiedzi jeden z fanów Roxie spytał wprost: "Szukasz męża?".

Na to Roksana odpowiedziała: "Już znalazłam" zamieszczając zdjęcie pod choinką. Na fotografii zadbała o anonimowość swojego partnera przycinając zdjęcie tak, by nie było widać jego twarzy.

Ostatnie wpisy z profilu Roxie Węgiel
Ostatnie wpisy z profilu Roxie WęgielInstagram @roxie_wegielmateriał zewnętrzny

Na fotografii było jednak widać buty chłopaka, a wprawne oczy obserwatorów zwróciły uwagę na to, do kogo mogą należeć. Na tej podstawie internauci szybko orzekli, że wybrankiem Roxie jest 26-letni Kevin Mglej (twórca piosenek dla m.in. Roksany Węgiel, Julii Żugaj, Viki Gabor i Justyny Steczkowskiej). To właśnie w jego towarzystwie i wokalisty Jeremiego Sikorskiego nastoletnia gwiazda spędzała pierwszy dzień 2023 roku.

Kevin Mglej odpowiada fanom Roksany Węgiel

Kevin Mglej zamieścił "kilka faktów o sobie"
Kevin Mglej zamieścił "kilka faktów o sobie"Instagram @kevinmglejmateriał zewnętrzny

Jeszcze przed oficjalnym potwierdzeniem, że to właśnie on jest nowym ukochanym Roxie Węgiel, Kevin Mglej odpowiedział w mediach społecznościowych na pytania swoich fanów.

"Nie mam i nie miałem żony, żadna sobie nie zasłużyła. Mam syna i jest absolutnym kotem. Najlepszy gość na świecie" - ujawnił wówczas.

W jednym z wcześniejszych wpisów z połowy grudnia (świętował wtedy swoje 26. urodziny) napisał tak: "Mam wspaniałą dziewczynę (czy tam partnerkę, bo poważniej brzmi), cudownych przyjaciół i... pierwszą złotą płytę".

Jeszcze w 2020 r. Mglej był narzeczonym aktorki Malwiny Dubowskiej (to właśnie z nią ma wspomnianego syna Williama). 24-latka ma w dorobku role w kilkunastu serialach (m.in. "Papiery na szczęście", "W rytmie serca" czy "Pułapka"). Największą rozpoznawalność dała jej rola Nieradki w serialu "Korona królów. Jagiellonowie". Pojawiła się też w obsadzie pokazywanego na Netflixie horroru "Ostatnia wieczerza".

Czytaj też:

INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas