Reklama

The Voice Of Poland

Reklama

Tak będą wyglądać składy trenerskie "The Voice of Poland", "The Voice Senior" i "The Voice Kids"?

W sieci pojawia się coraz więcej plotek na temat nowych składów trenerskich "The Voice of Poland", "The Voice Senior" i "The Voice Kids". Kto będzie oceniał uczestników w programach TVP?

Andrzej Piaseczny wraca do TVP. Jednak nie do "The Voice of Poland"

Telewizja Polska od niedawna dysponuje aż trzema formatami "The Voice" - "The Voice of Poland", "The Voice Kids" i "The Voice Senior". Obecnie w sieci trwa dyskusja, kto zasiądzie na trenerskich fotelach w każdym z programów. Każdy dzień przynosi nowe informacje. Co wiadomo na dziś?

Najwcześniej swoje udziały w programach potwierdzili:  Kamil Bednarek ("The Voice of Poland") oraz Alicja Majewska ("The Voice Senior") .

Wszystko wskazuje na to, że w "The Voice of Poland" zobaczymy również Michała Szpaka oraz Margaret (posłuchaj nowej piosenki "Układanki"!), która niedawno Interii przyznała się, że bardzo chętnie wzięłaby udział w talent show.

Reklama

Swój udział w "The Voice Senior" potwierdził natomiast Andrzej Piaseczny. Przypomnijmy, że do tej pory wokalista znany był ze swojej działalności w "The Voice of Poland".

"Do zobaczenia już w grudniu" - powiedział w nagraniu na Instagramie, pokazując się razem z Markiem Piekarczykiem, Alicją Majewską i Urszulą Dudziak, czym potwierdził cały skład trenerski.

"Uważam, że to jest genialny pomysł. Znamy z historii takie przypadki, że właśnie ludzie podejrzewali, że mają wszystko za sobą, a okazywało się, że mają przed sobą" - komplementowała pomysł "The Voice Senior" w rozmowie z Jastrząb Post Dudziak.

Zdjęcie z byłym wokalistą TSA wrzuciła również Marta Manowska, nowa prowadząca świeżego format TVP. Wokalista i prezenterka zrobili sobie selfie na planie reklamówek do muzycznych show.

Zdjęcia z tego samego planu udostępniał również Dawid Kwiatkowski, którego zobaczymy w nowej edycji "The Voice Kids". Wszystko wygląda na to, że skład tego jury nie ulegnie zmianie i nadal będą zasiadać w nim Tomson, Baron i Cleo.

Jedyną niewiadomą pozostaje jedno miejsce w "The Voice of Poland".

Jak wygląda natomiast sytuacja kadrowa jeżeli chodzi o prowadzących? W "The Voice Senior" oprócz Manowskiej zobaczymy Tomasza Kammela. Szeregi "The Voice Kids" zasilić ma Ida Nowakowska, a w "The Voice of Poland" oglądać będzie można Marcelinę Zawadzką.

Oto możliwe składy trenerskie programów TVP:

"The Voice of Poland": Michał Szpak, Kamil Bednarek, Margaret, Tomson i Baron.

"The Voice Kids": Cleo, Dawid Kwiatkowski, Tomson i Baron.

"The Voice Senior":  Andrzej Piaseczny, Alicja Majewska, Marek Piekarczyk, Urszula Dudziak.


Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy