Reklama

Reklama

Doda pokazała zdjęcie z dzieciństwa. Tak zaprasza na Polsat SuperHit Festiwal

Doda od lat cieszy się w Polsce niesłabnącą popularnością. Teraz zaprosiła fanów na Polsat SuperHit Festiwal, podczas którego będzie świętować 20-lecie kariery.

Doda od lat cieszy się w Polsce niesłabnącą popularnością. Teraz zaprosiła fanów na Polsat SuperHit Festiwal, podczas którego będzie świętować 20-lecie kariery.
Doda ma oddane grono fanów /Jacek Kurnikowski /AKPA

Karierę zawodową Doda rozpoczęła w wieku 14 lat od występów w Teatrze Buffo Janusza Józefowicza (zagrała w "Metrze""Przeżyj to sam"). Zdobyła popularność dzięki udziałowi w reality show "Bar". Od 2000 r. była wokalistką zespołu Virgin aż do jego rozwiązania.

W 2007 roku ukazał się pierwszy solowy album wokalistki, zatytułowany "Diamond Bitch". Drugi solowy album, "Siedem pokus głównych", ukazał się dopiero cztery lata później. Doda na koncie ma jeszcze jedną solową płytę - "Dorota" - wydaną w 2019 roku. 

Teraz piosenkarka wróciła do czasów jeszcze sprzed pracy w Teatrze Buffo. Na Instagramie pokazała kadr z programu Polsatu, w którym wystąpiła jako zaledwie 12-latka. "26 lat temu w Polsacie. Dorosła już kobieta ze zdjęcia będzie obchodzić 20-lecie na scenie również w tej stacji... piękna kompozycja klamrowa. Dziewczynki z marzeniami stają się kobietami z pasjami. A kto z was od dziecka je spełnia? Oby 'dorosłość' nigdy nie zgasiła waszego entuzjazmu i wiary" - napisała.

Reklama

20-lecie kariery będzie świętować 21 maja na scenie Polsat SuperHit Festiwal. Na wydarzenie zaprosiła licznych gości, m.in. Dawida Kwiatkowskiego i, jak zapowiada, "dadzą czadu". 

Polsat SuperHit Festiwal 2022

Festiwal, który co roku przyciąga nad Bałtyk rzesze fanów, potrwa trzy dni. Przed nami: dwa muzyczne wieczory, trzy artystyczne jubileusze, ponad osiem godzin doskonałego grania i niedziela przepełniona najlepszym humorem.

Podobnie jak w poprzednich latach, Polsat zaprosi fanów muzyki i kabaretów na Polsat SuperHit Festiwal, który odbędzie się w Operze Leśnej. W weekend 20-22 maja w Sopocie pojawią się największe gwiazdy polskiej piosenki. Wśród gwiazd między innymi: T.LoveLemONDodaRalph KaminskiBeata i BAJMDawid KwiatkowskiCleoKortezSylwia Grzeszczak Kwiat Jabłoni!

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL