The Voice Of Poland
Reklama

Polka sprawiła, że niemiecki gwiazdor "The Voice" zaniemówił! Był nią zachwycony

Niespodzianka w "The Voice of Germany". W tamtejszej edycji pojawiła się Polka Justyna Chaberek. Wokalistka nie dość, że dostała się do kolejnego etapu, to zachwyciła trenerów wykonaniem przeboju Whitney Houston.

Niespodzianka w "The Voice of Germany". W tamtejszej edycji pojawiła się Polka Justyna Chaberek. Wokalistka nie dość, że dostała się do kolejnego etapu, to zachwyciła trenerów wykonaniem przeboju Whitney Houston.
Justyna Chaberek zachwyciła Toma Kaulitza /ProSieben/Sat1 /

Nowy sezon "The Voice" ruszył nie tylko w Polsce. Jesienią widzowie w Niemczech mogą oglądać zmagania w tamtejszej wersji programu.  

W "The Voice of Germany" uczestników oceniają: znany z wielu przebojów i działalności w Boyzone Irlandczyk Ronan Keating, niemiecka wokalistka Shirin, włosko-niemiecki piosenkarz Giovanni Zarrella oraz braterski duet Tom i Bill Kaulitz. Muzycy Tokio Hotel zadebiutowali w takim formacie. Podwójne krzesło wróciło też do "The Voice of Germany" po kilku latach przerwy.  

Reklama

Polka w "The Voice of Germany". Trenerzy byli nią zachwyceni

W ostatnim odcinku programu "The Voice of Germany" jedną z uczestniczek była Polka - Justyna Chaberek. Wokalistka zaśpiewała wielki przebój Whitney Houston - "How Will I Know" i odwróciła trzy fotele (niewzruszony pozostał Ronan Keating). Po pierwszych dźwiękach przycisk wcisnęła Shirin

"Tysiąckrotne dzięki" - stwierdził na wstępie Zarrella. Następnie Chaberek przedstawiła i powiedziała, że jest z Polski. "Wielkim wyzwaniem było zaśpiewać Whitney" - przyznała.

"Whitney miała wiele wspaniałych przebojów i próbowało się z nimi wielu wokalistów, ale często efekt był średni. Jednak ty masz wszystko, by ją śpiewać" - komentował Tom Kaulitz, który przyznał, że jej wersja piosenki była niespodziewana.  "Byłaś pewna siebie, całkowicie wiedziałaś, co robisz i twoja wersja wyszła super" - mówił. 

"Podjęłaś spore ryzyko, ale już po pierwszych dźwiękach byłam pewna swojego wyboru. A to takie rzadkie w moim przypadku, bo zawsze długo czekam i jestem cholernie wybredna. Ale śpiewanie tego przeboju było dla ciebie takie proste i to ostatecznie doprowadziło do tego, że odwróciłam się jako pierwsza" - mówiła Shirin.  

Trenerka zaczęła również uderzać w polskie nuty, aby przekonać uczestniczkę do siebie. Wspomniała m.in. o barszczu jako o tradycyjnej polskiej zupie oraz przyznała, że na pewno się lepiej dogadają, gdyż sama ma litewskie pochodzenie. "Dam ci przestrzeń na pokazanie siebie" - dodała.  

Ostatecznie Chaberek postawiła właśnie na Shirin.  

Kim jest Justyna Chaberek?

33-letnia Justyna Chaberek obecnie mieszka w Berlinie. W Polsce skończyła m.in. warsztaty teatralne CHUBBUCK Studio Polska. Działała również w Instytucie Teatralnym im. Zbigniewa Raszewskiego, a ponadto występowała w Teatrze Narodowym w Strasburgu oraz w Berliner Ensemble.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: The Voice | Tom Kaulitz | Tokio Hotel
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy