Pol'and'Rock Festival 2023

Reklama

Pol'and'Rock Festival 2023: Włochaty dołącza do składu. Fani punk rocka zachwyceni [DATY, MIEJSCE]

Działająca od 1987 r. grupa Włochaty zagra na Małej Scenie podczas tegorocznej edycji Pol'and'Rock Festival. "Mała Scena tylko z nazwy" - przypominają organizatorzy i sam zespół.

Działająca od 1987 r. grupa Włochaty zagra na Małej Scenie podczas tegorocznej edycji Pol'and'Rock Festival. "Mała Scena tylko z nazwy" - przypominają organizatorzy i sam zespół.
Tak się bawiła publiczność na Pol'and'Rock Festival 2022 /Kacper Pempel/REUTERS /Agencja FORUM

29. edycja Pol'and'Rock Festival odbędzie się w dniach 3-5 sierpniaCzaplinku (lotnisko Broczyno) w województwie zachodniopomorskim, w powiecie drawskim, położone między jeziorami Drawsko i Czaplino. W tym miejscu impreza była zorganizowana również rok temu - była to wówczas pierwsza ponownie w pełni otwarta formuła po pandemii koronawirusa.

Pol'and'Rock Festival 2023: Kto zagra?

Do tej pory Jurek Owsiak ujawnił, że w Czaplinku zaprezentują się m.in. amerykańskie zespoły Biohazard i Spin Doctors, francuski producent Carpenter Brut, Napalm Death (legenda sceny grindcore z Wielkiej Brytanii), brytyjskie formacje Apollo 440 i While She Sleeps, walijski zespół Bullet For My Valentine, pochodzący z Szwajcarii zespół Saint City Orchestra, francuski Rise of the Northstar, The Scratch (obwołany jednym z najodważniejszych irlandzkich debiutów ostatnich lat), Australijczycy z The Rumjacks oraz ukraińska grupa Luiku.

Reklama

Polskimi gwiazdami będą Brodka, Krzysztof Zalewski, Marek Dyjak oraz grupy LemON, Proletaryat, Lady Pank i Golden Life.

"Włochaty to zespół, który od lat gra z pasją, głosząc wartości równości i tolerancji dla wszystkich. Punk's not dead!" - czytamy w najnowszym ogłoszeniu.

Ekipa ze Szczecina zaprezentuje się na Małej Scenie 3 sierpnia o godz. 18:40. Ogłoszenie wywołało zachwyt wśród fanów, którym w programie brakowało zespołów punkowych.

Grupa ostatnio wypuściła 17. album "Miłość, Pokój, Zamieszki". Płyta zawiera 11 premierowych utworów. "Zespół na tej płycie objął nową taktykę - dużo melodii, dużo refrenów, czym może przekonać do siebie nowych odbiorców" - czytamy.

Rolę producenta objął gitarzysta zespołu Piotr Skoda Skotnicki.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Pol'and'Rock 2023 | Jurek Owsiak | Włochaty
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy