Reklama

Wybuchowy "Dynamit"!

Najlepsze życzenia wesołych i spokojnych świąt za naszym pośrednictwem składa zespół Aisha i Delfin. W ramach świątecznego prezentu przygotowała utwór "Dynamit" w wersji zremiksowanej przez Adama Tasa z Liverpoolu.

- Singel "Dynamit" radzi sobie dobrze w rozgłośniach lokalnych, w klubach sprawdza się super, zarówno wersja radiowa, jak i remiks stworzony przez Adama Tasa z Liverpoolu - mówi nam Wojtek "Olo" Olszewski. Posłuchaj:

Reklama

W ostatnim czasie sporo się dzieje w zespole Aisha i Delfin. Wokalistka Asia "Aisha" Czarnecka w styczniu weźmie udział w kręceniu nowej edycji programu "Grasz czy nie Grasz". Poza tym studiuje w Wyższej Szkole Promocji w Warszawie.

- Szkoda, że nikt nie zaproponował jej jak na razie udziału w nowej edycji "Tańca z Gwiazdami" - uważam że zrobiłaby tam furorę, jest piękna, seksowna, świetnie się rusza, co można zaobserwować na naszych koncertach, gdzie tańczy układy z tancerkami - podkreśla "Olo", przypominając sukces w "Tańcu" Ivana Komarenki, wokalisty poprzedniej grupy Ivan i Delfin.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Delfin | delfin | dynamit | Aisha i Delfin

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje