Reklama

Puff Daddy: Nowy pseudonim, nowy image

Jak już wcześniej informowaliśmy, Puff Daddy - amerykański raper i były partner życiowy Jennifer Lopez - postanowił zmienić swój pseudonim na P Diddy. Jak twierdzi sam wokalista, za tą zmianą pójdzie także przemiana wewnętrzna.

Sean Combs, bo tak nazywa się naprawdę raper, został niedawno uznany za niewinnego w procesie sądowym , w którym oskarżony był o nielegalne posiadanie broni i jej użycie podczas bójki w jednym z klubów w Nowym Jorku. Jak powiedział po zakończeniu sprawy, proces uzmysłowił mu wiele rzeczy i bardzo go zmienił, dlatego ma zamiar rozpocząć nowe życie, bardziej skromne i przyziemne.

Reklama

"Bardzo często w naszych rozmowach wypływało to, że tak naprawdę zależy nam tylko na pieniądzach. Hip hop był rzeczą drugorzędną. Teraz, kiedy mam już pieniądze i spełniły się moje marzenia, nie chcę dłużej skupiać się na kwestiach materialnych. Już nawet w swym ostatnim teledysku pokazałem, że coraz bardziej zaczyna mi zależeć nie na formie, ale na treści. Moje nowe wcielenie będzie mniej materialistyczne i bardziej pozytywne" - powiedział raper, który oficjalnie "przechrzci" się w pierwszym tygodniu czerwca.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Jennifer Lopez | raper | Diddy

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje