Reklama

Natasza Urbańska po "Rolowaniu": Mam grubą skórę

Nie milkną echa głośnego "Rolowania" Nataszy Urbańskiej. Podczas wizyty w "Dzień dobry TVN" wypowiedziała się autorka całego zamieszania i jej mąż, reżyser teledysku Janusz Józefowicz.

"Rolowanie" doczekało się już licznych parodii (m.in. CeZik, Szymon Majewski, Paranienormalni, Filip Chajzer). W teledysku Natasza Urbańska owija się wokół umywalki, śpiewając m.in. o "face demolition", "rolowaniu blanta na bekstejdżu" i truciu przez "grandmatkę".

Natasza tłumaczyła, że tekst autorstwa Zofii Kondrackiej napisany jest w języku ponglish (mieszanka polskiego i angielskiego), a całość była prowokacją.

"To już jest kolejny raz - tak było przy 'Bitwie Warszawskiej', tak było przy moim projektowaniu czy przy 'Przebojowej nocy'. Ja i tak wiem, że będą kontrowersje wobec tego co ja robię i mam grubą skórę. A moją grubą skórą są moi bliscy - to jest Janusz, to jest moja mama, siostra, i w nich to uderza, a oni dają mi taką siłę, żebym ja nie poczuła, że to może boleć" - opowiada Natasza Urbańska w "Dzień dobry TVN".

Reklama

Natasza Urbańska: Mam grubą skórę:

Dzień Dobry TVN/x-news

Janusz Józefowicz dodaje, że jego żona jest "człowiekiem sukcesu" i "artystką spełnioną", który sprawdza się przed publicznością w Studio Buffo. Reżyser klipu "Rolowanie" chwali się ponad 2 mln odsłon teledysku, podkreślając, że to dobra promocja i przepustka do stacji radiowych, które wcześniej nie były zainteresowane emisją piosenki.

Natasza Urbańska: To kreacja artystyczna:

Dzień Dobry TVN/x-news

"Rolowanie" to drugi singel zapowiadający zbliżającą się premierę debiutanckiej płyty Nataszy Urbańskiej. Wcześniej poznaliśmy dużo lepiej przyjęty klip "Muszę odejść" z muzyką Seweryna Krajewskiego.

Premierę albumu "Move On" wyznaczono ostatecznie na 24 stycznia. Produkcją debiutu Nataszy zajął się zespół June (Jan Smoczyński, Robert Cichy oraz Krzysztof Pacan). Do tej pory muzycy mieli okazję nagrywać m.in. ze Smolikiem, Anną Marią Jopek, Michałem Urbaniakiem, Urszulą Dudziak czy Anią Dąbrowską.

Sprawdź tekst utworu w serwisie Tekściory.pl!

Czytaj także:

Natasza Urbańska na skraju załamania

Zobacz teledyski Nataszy na stronach INTERIA.PL!

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy