Reklama

Ma dość One Direction?

Wokalista Zayn Malik poważnie rozważa odejście z boysbandu One Direction - twierdzą media.

19-letni piosenkarz trafił ostatnio na czołówki tabloidów po tym, jak zdradził swoją dziewczynę Perrie Edwards. Ponoć ten incydent mocno wpłynął na psychikę Zayna Malika, któremu zaczyna ciążyć popularność.

Reklama

"Menedżerowie zespołu poważnie martwią się o Zayna, który wydaje się być w tym momencie na krawędzi" - twierdzi informator serwisu Celeb Buzz.

"Ostatnie pół roku było dla niego bardzo trudne. Jeszcze przed skandalem ze zdradą dziewczyny Zayn często izolował się od kolegów z zespołu. Czasami zdarzało mu się nie pojawiać na obowiązkowych spotkaniach z mediami i fanami" - czytamy.

Jak się okazuje, Harry Styles, Louis Tomlinson, Liam Payne i Niall Horan nie mają koledze tego za złe. Wręcz przeciwnie.

"Chłopcy są cały czas z nim. Ludzie zdają się nie pamiętać, że Zayn to najbardziej nieśmiały wokalista w zespole" - twierdzi rozmówca Celeb Buzz.

"Oczywiście Zaynowi schlebia popularność, ale coraz częściej łapie się na tym, że idąca w parze ze sławą presja jest trudna do zniesienia. A przecież każdy krok One Direction jest śledzony przez media i fanów" - kontynuuje informator serwisu.

Pogłoski o zamiarze odejścia z zespołu podsyca sam Zayn Malik, który niedawno napisał na Twitterze: "Dobranoc świecie".

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: wokalista | media | One Direction | one

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje