Reklama

Hear'Say jednak bez Kym Marsh?

Członkowie brytyjskiej grupy Hear'Say wciąż nie wydali jeszcze oficjalnego oświadczenia na temat przyszłości zespołu. Z grupy zdecydowała się niedawno odejść Kym Marsh i dalsze losy zwycięzców programu "Idol" stały się niepewne. Nieoficjalnie jednak wiadomo już, że Hear'Say nie rozpadną się.

Według nieoficjalnych informacji, w specjalnym oświadczeniu, które powinno zostać wydane w najbliższym czasie, członkowie zespołu poinformują, że latem tego roku wyruszą w trasę koncertową bez Kym Marsh. Jak na razie nie wiadomo czy w jej miejsce w grupie pojawi się ktoś inny.

Reklama

Grupa Hear'Say powstała w wyniku castingu przeprowadzonego w programie "Idol", którego polską edycję niedługo zaprezentuje widzom Polsat. Po wydaniu debiutanckiego albumu i sporej liczbie koncertów atmosfera w zespole zaczęła się psuć i w efekcie doszło do konfliktu, w wyniku którego Kym zdecydowała się odejść. Płyta nie spotkała się ze zbyt wielkim zainteresowaniem i wokalistka doszła do wniosku, iż teraz jest najlepszy czas, aby odejść z twarzą. Dzięki temu ma jeszcze szanse na zrobienie kariery solowej i tym właśnie ma zamiar się zająć.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Hear'Say

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje