Reklama

Gościliśmy Macieja Silskiego

W sobotę, 24 maja, gościem internetowej stacji radiowej RMF Extra (działającej w ramach serwisu z muzycznymi kanałami internetowymi Miastomuzyki.pl) oraz czata portalu INTERIA.PL był Maciej Silski.

Podczas spotkania na CZATerii fani Macieja Silskiego za wszelką cenę chcieli dowiedzieć się, jaka będzie nowa płyta artysty - jakie klimaty będą na niej dominowały i czy będzie podobna do jego debiutu.

Reklama

Wszystkie starania pytających spełzły na niczym, ponieważ Maciek nie chciał powiedzieć ani słowa o płycie, która ma się ukazać dopiero w 2009 roku.

Czego zatem powinniśmy się spodziewać? Artysta twierdzi, że sugerowane przez fanów "cięższe rockowe brzmienia" zależą od aranżacji danego kawałka i Maciek nie narzuca ich sobie, ani nie zakłada, iż kolejna płyta będzie funkcjonowała właśnie w takim klimacie.

Możemy tylko się domyślać, że jego wielkie i bezkrytyczne, jak sam twierdzi, zamiłowanie to The Cure może okazać się "motorem napędowym" czy choćby pewną inspiracją jeśli chodzi o nową płytę, na którą fani bardzo czekają - co można było wywnioskować z wielu wypowiedzi a czacie.

Wiele kontrowersji podczas CZATowego spotkani wzbudziło w pytających bardzo ironiczne poczucie humoru Maćka, które niejednokrotnie dostarczało wiele okazji do śmiechu:

DjGabi: Czy zdarzyło się panu być pysznym?

Maciej Silski: Nawet smacznym!

Jeśli chodzi o osobiste plany na przyszłość, to Maciek uważa, iż czeka go jeszcze długa droga jeśli chodzi o sprawy kariery czy rozwijania talentu wokalnego, wyraził nadzieję, że najważniejsze - już częściowo spełnione marzenie - będzie mogło być realizowane nadal:

suzi87: O czym teraz marzysz? Bo jak się domyślam jedno z nich zostało spełnione ...

Jakie są Twoje plany i do czego teraz będziesz dążył? Pozdrawiam serdecznie

Maciej Silski: Chciałbym, aby to wszystko się rozwijało, aby to nadal trwało...

Przeczytaj relację z czata z Maciejem Silskim.

Zobacz teledyski Macieja Silskiego na stronach INTERIA.PL.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Maciej Silski

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje