Reklama

Arka Noego: Nadchodzi "Pan Krakers"!

Na naszych stronach zapowiadaliśmy już płytę Arki Noego z coverami klasyków polskiego rocka. Poznaliśmy szczegóły tego wydawnictwa.

21 listopada odbędzie się premiera nowego albumu Arki Noego zatytułowanego "Pan Krakers".

Reklama

Mali muzycy postanowili zmierzyć się z legendami polskiej sceny rockowej i zaśpiewać ich piosenki na swojej nowej płycie.

"Arka Noego nie tylko nie boi się gdy jest ciemno. Nie boi się także nowych wyzwań! Dzieci same wpadły na ten pomysł i podjęły się jego realizacji z wielkim entuzjazmem" - czytamy w zapowiedzi.

Ostateczna lista utworów na płycie uległa zmianie w stosunku do wcześniejszych informacji. Z listy wypadły m.in. "Pałac na piasku" Maanamu, "Co za hałas, co za szum" Perfectu i "Mniej niż zero" Lady Pank.

- Tłumaczyłem, że to nie jest do końca ten punk rock, o który nam chodziło, ale doceniam to, co robił Janek Borysewicz, jeden z lepszych gitarzystów w tym kraju - mówił INTERIA.PL Robert "Litza" Friedrich, kierownik muzyczny Arki Noego.

W obecnym składzie Arki "Litzie" towarzyszą głównie jego koledzy z czadowej Luxtorpedy (gitarzysta Robert "Drężek" Drężmak, basista Krzysztof "Kmieta" Kmiecik i perkusista Tomasz "Krzyżyk" Krzyżaniak) oraz 12 do 15 dzieci - głównie pociechy członków zespołu 2Tm2,3 i ich przyjaciele. Młodzi wykonawcy śpiewają naturalnie i spontanicznie - nie mają specjalnie szkolonych i ustawianych głosów, nie odbywają regularnych prób.

Oto szczegóły płyty "Pan Krakers" (w nawiasie oryginalny wykonawca):

1. "Runął już ostatni mur" (Tilt)
2. "Spytaj milicjanta" (Dezerter)
3. "Lokomotywa z ogłoszenia" (Perfect)
4. "Gaz na ulicach" (Kult)
5. "Ty tylko ty" (Brygada Kryzys)
6. "Psalm 125" (Izrael)
7. "Niezwyciężony" (Armia)
8. "Horror" (Oddział Zamknięty)
9. "Powinność Kurdupelka" (Klaus Mitffoch)
10. "Wiązanka cz.4" (Klaus Mitffoch)
11. "Centrala" (Brygada Kryzys)
12. "Najlepszy na świecie" (Arka Noego).

Czytaj także:

Arka Noego: Zło jest bleeeeeee

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Noe | Arka Noego | płyta | Robert Friedrich

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje