Dawid Kwiatkowski od razu zaczął się bujać. Ania Szlagowska obwołana odkryciem "Must Be The Music"
Na stronach Interii przedpremierowo możecie zobaczyć fragment występu Ani Szlagowskiej z pierwszego odcinka "Must Be The Music" w Polsacie. "Moim zdaniem możesz być wielkim odkryciem tego programu" - ekscytuje się Dawid Kwiatkowski.

Jak już informowaliśmy, 7 marca (początek godz. 19:55) Polsat pokaże pierwszy odcinek reaktywowanego po latach muzycznego show "Must Be The Music". Widzowie zobaczą niemal całkowicie zmieniony program.
Uczestników oceniać będą Natalia Szroeder, Dawid Kwiatkowski, Sebastian Karpiel-Bułecka (Zakopower) i Miuosh. Jako prowadzący pojawią się Maciej Rock (jako jedyny pozostał z poprzedniej ekipy), Patricia Kazadi i Adam Zdrójkowski. Materiały za kulisami na social media przygotowuje Joanna "Ruda" Lazer, wokalistka grupy Red Lips, z którą w pierwszej edycji "MBTM" dotarła do półfinału.
Zobacz również:
- Dawid Kwiatkowski zaprosił ich na chrzciny swojego przyszłego dziecka. "Granie bez pasji jest niewybaczalne"
- Miuosh w "Must Be The Music": Jak się odezwę, to ta telewizja się sama robi
- By zarobić na życie, grał na ulicy i pracował w sklepie z meblami. Natalia Szroeder nie kryła przejęcia w "Must Be The Music"
"Must Be The Music": Kim jest Ania Szlagowska?
Przedpremierowo na stronach Interii możecie zobaczyć fragment występu Ani Szlagowskiej. 24-latka z Nowego Sącza zaprezentowała swoją piosenkę "Zabić drozda" z wydanej pod koniec 2024 r. "Pierwszej płyty".
W nagraniach debiutanckiego albumu spod znaku alt popu z wpływami folkloru wsparli ją m.in. Kuba Więcek, Mariusz Obijalski, Dawid Płonka i Kuba Karaś. Z kolei na żywo towarzyszą jej muzycy znani z takich składów, jak m.in. P.Unity, Miętha, EABS, Błoto i AWGS. Na koncie mają występy na takich imprezach, jak Męskie Granie, Letnia Scena by Kayax czy NEXT FEST.
Dodajmy, że za "Pierwszą płytę" Ania Szlagowska - prywatnie kuzynka Toli Szlagowskiej, pamiętanej z grupy Blog 27 - dostała właśnie nominację do Fryderyka w kategorii debiut roku.
"Moim zdaniem możesz być wielkim odkryciem tego programu, naprawdę. Jestem tobą szczerze zachwycony i masz już nowego fana, naprawdę" - powiedział w "MBTM" Dawid Kwiatkowski, któremu było aż trudno usiedzieć w swoim fotelu.
"Na scenie czuje się jak ryba w wodzie" - zauważyła za kulisami Patricia Kazadi.
Już pod koniec 2024 r. Anią Szlagowską zachwycał się Dawid Podsiadło. "Poznaliśmy się i jestem wielkim fanem, bardzo wspieram" - mówił wokalista w podcaście "Podsiadło & Kotarski".