Hammerfall koncertowo

emptyLike
Lubię to
Lubię to
like
0
Super
relevant
0
Hahaha
haha
0
Szok
shock
0
Smutny
sad
0
Zły
angry
0
Udostępnij

Pod koniec listopada Szwedzi z Hammerfall wydadzą koncertowy materiał DVD / CD "Gates Of Dalhalla".

Hammerfall podsumowuje 15 lat na scenie
Hammerfall podsumowuje 15 lat na scenieOficjalna strona zespołu

Na "Gates Of Dalhalla" znajdziemy ponad dwugodzinny koncert powermetalowców zarejestrowany 28 lipca na deskach historycznego amfiteatru Dalhalla, wybudowanego w miejscu dawnego kamieniołomu niedaleko szwedzkiej miejscowości Rattvik.

Koncert odbył się z okazji 15-lecia zespołu, a reżyserią całości zajął się uznany fachowiec Patric Ullaeus, którego Revolver Film Company współpracowała wcześniej m.in. z In Flames, Dimmu Borgir, Europe czy Lacuna Coil.

"Program koncertu objął 26 utworów i trwał dwie godziny 15 minut, co było najdłuższym występem w naszej karierze. Było wielu gości, pirotechniki, mieliśmy 80 Marshalli i wielką tarczę z logo HF. Żeby zrozumieć, trzeba to zobaczyć" - przekonuje gitarzysta Oscar Dronjak.

Wspomniani przez Dronjaka goście, który pojawili się na scenie, to m.in. Jesper Strömblad z In Flames, Mikael Stanne z Dark Tranquillity oraz dawni członkowie Hammerfall.

W marcu zespół ogłosił, że po zakończeniu letnich wojaży planuje dłuższą przerwę; w 2013 roku nie obaczymy ich na scenie. Następcę ostatniego albumu "Infected" (2011 r.) zamierzają wydać dopiero w 2014 roku.

"Gates Of Dalhalla", który ukaże się również w formacie Blu-ray z dwiema płytami CD, niemiecka Nuclear Blast Records wyda 30 listopada. Zwiastun tego materiału możecie sprawdzić poniżej:

emptyLike
Lubię to
Lubię to
like
0
Super
relevant
0
Hahaha
haha
0
Szok
shock
0
Smutny
sad
0
Zły
angry
0
Udostępnij
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd?
Przejdź na