Zalewski, Przybysz, Vito Bambino i inne gwiazdy. Co Jest Grane Festival za nami

Michał Boroń

Oprac.: Michał Boroń

Za nami dwudniowy Co Jest Grane Festival. Co wydarzyło się w parku przy Centrum Sztuki Współczesnej Zamek Ujazdowski w Warszawie?

Women's Voices to projekt dowodzony przez Paulinę Przybysz
Women's Voices to projekt dowodzony przez Paulinę PrzybyszEwelina WójcikINTERIA.PL

"Piknikowy, międzypokoleniowy klimat Co Jest Grane Festival jest niewątpliwie wyróżnikiem na festiwalowej mapie Polski. Nic dziwnego, że odbywający się w przepięknym parku w samym centrum Warszawy festiwal ma rzeszę stałych fanów, którzy przychodzą z całymi rodzinami. Tegoroczna edycja zapowiada się wspaniale" - zapowiadali organizatorzy.

Pierwszego dnia wystąpili Krzysztof Zalewski, Ørganek z projektem MTV Unplugged, The Dumplings, Margaret, Błażej Król, Kim Novak, KAMP!, Kasia Lins, Julia Kamińska i A_GIM.

Chórek zespołu Krzysztofa Zalewskiego
Krzysztof Zalewski
Organek
Organek
+11

W tym roku na festiwalu oprócz sceny głównej na terenie imprezy stanę druga, taneczna scena - Hyundai POWER STAGE, na której zaprezentowały się czołowe zespoły muzyki elektronicznej i alternatywnej.

Co Jest Grane Festival 2024 - zobacz zdjęcia z koncertów

Co Jest Grane Festival zakończył się w nocy z soboty na niedzielę koncertem Vito Bambino. Drugiego dnia fani mogli zobaczyć także Natalię Przybysz, Karaś/Rogucki, Darię ze Śląska, Smolik // Kev Fox, Novikę, Dziwną Wiosnę, RAT KRU i TACET by Wojtek Urbański.

Specjalnym projektem przygotowanym na festiwal był kolektyw Women's Voices - mentorką zespołu jest od początku Paulina Przybysz. W tym roku u jej boku pojawiły się Ania Karwan, Renata Przemyk, Dagadana, Ifi Ude, Justyna Święs i Anna Maria Jopek.

Vito Bambino
Vito Bambino
Natalia Przybysz
Natalia Przybysz
+8

"Nie ma muzyki, która nie nosi w sobie wpływów innych kultur. Chcemy to celebrować, oswajać to, co wywołuje strach i skupiać się na tym, co ważne dla nas wszystkich" - zapowiadała Paulina Przybysz.

Krzysztof Zalewski przed próbą do Sopot Hit Festiwalu opowiedział o nowej muzyce i nadchodzących koncertachINTERIA.PL
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas