Reklama

Reklama

Rihanna w Warszawie: Białe serduszka od polskich fanów

Już dziś, 5 sierpnia, na PGE Narodowy w Warszawie wystąpi gwiazda światowego formatu - Rihanna.

Rihanna promuje obecnie płytę "Anti"

Będzie to piąty koncert Rihanny w Polsce. W Warszawie występowała do tej pory raz - w marcu 2008 r. w ramach trasy "Good Girl Gone Bad" w hali Torwar. Dziś zaśpiewa dla wielotysięcznej publiczności na stadionie.

Sprawdź tekst piosenki "Work" w serwisie Teksciory.pl!

28-letnia wokalistka obecnie promuje wydaną w lutym płytę "Anti", z której pochodzi singel "Work" (dziewięć tygodni na szczycie listy Billboard Hot 100).

Reklama

Polscy fani już po raz kolejny szykują niespodziankę dla gwiazdy z Barbadosu. Po zakończeniu piosenki otwierającej show "Stay" planują unieść w górę białe serduszka. Kolorystyka serc ma nawiązywać do wyglądu sceny.

"Dlaczego zaraz po piosence 'Stay' i w trakcie 'Love The Way You Lie'? W tym momencie Rihanna znajduje się na środku stadionu. Ma zatem widok na wszystko co dzieje się w koło niej. Mamy zatem nadzieję, że nie będzie to oznaczało wyłącznie zaangażowania strefy Golden Circle, ale właśnie wszystkich. Na początku koncertu jest o wiele lepsza widoczność zatem jest szansa, że Rihanna dostrzeże nasze starania. Pokazanie specjalnego zaangażowania już na początku koncertu na pewno doda jej dodatkowej energii na resztę koncertu!" - czytamy w opisie wydarzenia na Facebooku.

Sprawdź tekst i tłumaczenie piosenki "Stay" w serwisie Teksciory.pl!

Przy "ANTI World Tour" Rihanna postawiła na minimalizm, a cała scena jest w nietypowym kolorze białym.

Na kilka dni przed występem w Warszawie do sieci trafił teledysk do utworu "Goodnight Gotham", na którym widać, jak Rihanna niespodziewanie wbiega w tłum fanów w Paryżu.

Sprawdź "Goodnight Gotham" w serwisie Teksciory.pl!

Gościem specjalnym koncertu będzie Big Sean.

Oto godzinowa rozpiska koncertu:

16:30 - Early Entry 
17:00 - otwarcie bram 
19:00 - Mo Beatz 
19:50 - Big Sean 
21:00 - Rihanna.


INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Rihanna | koncert w Polsce

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje