Reklama

Reklama

Rihanna w Polsce: Co może wydarzyć się na koncercie w Warszawie?

5 sierpnia Rihanna odwiedzi Warszawę w ramach trasy koncertowej promującej płytę "Anti". Dlaczego warto wybrać się na koncert barbadoskiej piękności? Bo na jej koncertach czasami dzieję się rzeczy niezwykłe.

Zaśpiewasz razem z Rihanną

Koncert na PGE Narodowym może być okazją do zaśpiewania ze swoją idolką oraz podbicia sieci. Wystarczą dwie rzeczy: szczęście (Rihanna musi cię wybrać) oraz talent (musisz jej zaimponować i sprawić, że zrobi się o tobie głośno).

W taki sposób Rihanna dała się zaskoczyć podczas swojego koncertu w Cincinnati. Kiedy w trakcie wykonywania utworu "FourFiveSeconds" skierowała mikrofon w stronę jednego z fanów, okazało się, że chłopak jest właścicielem niesamowitego głosu. Mina wokalistki mówi zresztą sama za siebie...

Dostaniesz od niej pizzę

Przed koncertem Rihanny w Manchesterze fanów, oczekujących na wejście na stadion złapała ulewa. O sytuacji dowiedziała się wokalistka, która postanowiła najwierniejszym sympatykom wysłać 20 pudełek pizzy, a niektóre opakowania zostały przez nią podpisane. Rihanna poprosiła również organizatorów o suche ręczniki dla fanów.

Reklama

Czy podobna sytuacja nastąpi w Warszawie?

Według wstępnych prognoz w stolicy 5 sierpnia będzie pogodnie, co nie znaczy, że Rihanna nie zdobędzie się na inny gest wobec fanów.

Zobaczysz, jak płacze na scenie...

W Irlandii doszło do niespodziewanej sytuacji. Rihanna po 30-minutowym spóźnieniu rozpoczęła koncert od utworu "Stay", a na "Love The Way You Lie" rozpłakała się. Nie wiadomo, co było powodem płaczu. Być może wokalistka zachwyciła się irlandzką publicznością, której podziękowała potem za przybycie. W takim razie łzy szczęścia mogą pojawić się i w Polsce, bo wiele gwiazd podkreśla szczególną atmosferę na koncertach w naszym kraju.

...albo ujrzysz jeszcze coś innego

Na koncercie w Glasgow fani Rihanny zobaczyli nie łzy, a krocze wokalistki. Wszystko za sprawą erotycznego tańca gwiazdy, który odbył się na szklanym moście, zawieszonym nad głowami publiczności. Wokalistka nie uważała, że jej występ był powodem do wstydu. Filmiki, które znalazły się w sieci, udostępniła na swoim Instagramie.

Zobaczysz, jak nastolatki szaleją na koncercie Big Seana

Emocji dostarczyć może już koncert supportu Rihanny, Big Seana. Raper z Atlanty ma w naszym kraju spore grono fanów, co było widać podczas Orange Warsaw Festival 2015. Tym razem zaktywizować mogą się również jego fanki, gdyż Sean rozstał się we wrześniu 2015 roku z Arianą Grande.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL