Reklama

Męskie Granie 2024: To oni mają być największymi gwiazdami. Skład ujawniony?

21 maja przez centrum Warszawy przejechały samochody, które wiozły wielkie głowy trzech popularnych polskich wykonawców. Internauci przewidują, że jest to skład Orkiestry Męskiego Grania 2024.

21 maja przez centrum Warszawy przejechały samochody, które wiozły wielkie głowy trzech popularnych polskich wykonawców. Internauci przewidują, że jest to skład Orkiestry Męskiego Grania 2024.
Daria Zawiałow /AKPA

Męskie Granie w tym roku obchodzi swoje 15-lecie. Z tej okazji podczas trasy koncertowej usłyszymy nie tylko Orkiestrę 2024, ale również te z poprzednich lat. Znamy wszystkie zespoły, które zagrają na festiwalu. Organizatorzy nie zdradzili jednak składu tegorocznych wykonawców hymnu, na których wszyscy najbardziej czekają. 

Męskie Granie 2024 – znamy skład?

21 maja przez Warszawy przejechały wielkie głowy Darii ZawiałowMroza i braci Kacperczyk. 

Reklama

Nagrania obiegły już polskiego TikToka. W komentarzach internauci podejrzewają się, że są to rekwizyty, które zostaną użyte w teledysku hymnu Męskiego Grania 2024. Piosenka wraz z klipem mają wyjść na początku czerwca. 

Co więcej, parę dni wcześniej ten sam skład Orkiestry prawdopodobnie został wpisany na wydarzeniu festiwalu, ale szybko go usunięto. Nie uciekło to jednak uwadze fanów. Post o tym został opublikowany na Threads. To może potwierdzać podejrzenia o tym, że w hymnie usłyszymy Kacperczyków, Mroza i Zawiałow.  

Kto zagra na Męskim Graniu?

Tegoroczne Męskie Granie odbywa się w siedmiu miastach: 28 czerwca Żywcu, po czym zatrzyma się w Szczecinie, Gdańsku, Poznaniu, Wrocławiu, Krakowie, a swój finał będzie mieć 24 sierpnia Warszawie.  

W poszczególne dni usłyszymy orkiestry z lat 2015, 2017, 2020, 2023 i 2024. Wyjątkiem jest koncert w stolicy, gdzie zagra Orkiestra Orkiestr, która wykona hymny Męskiego Grania z lat 2010-2023! 

Poza tym, z własnym repertuarem na scenie głównej wystąpią, m.in. Artur Rojek, Bartek Królik, Brodka, Daria Zawiałow, Daria Ze Śląska, Dawid Tyszkowski, Igo, Kacperczyk, Kaśka Sochacka, Kortez, Kwiat Jabłoni, Łona x Konieczny x Krupa, Mery Spolsky, PRO8L3M, Rubens, T. Love, Vito Bambino, Zalewski, Zalia oraz wielu innych.  

Zaś na scenie Ż nie zabraknie wykonawców, takich jak Beskres (by Kamp!) feat. Bokka, Reni Jusis, Coals feat. Hubert., Grubson, Gypsy And The Acid Queen, Ignacy, Immortal Onion x Michał Jan, Karaś/Rogucki, Kasia Lins feat. WaluśKraksaKryzys, Kathia, Kim Nowak, Patrick The Pan, Projekt WOW (Waligóra, Odoszewski, Wolas), Renata Przemyk feat. Dagadana, Skubas, Smolik//Kev Fox, Swiernalis, Błażej Król oraz Zuta. 


INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Męskie Granie 2024 | Daria Zawiałow | Mrozu | Kacperczyk
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy