Reklama

Maneskin na koncercie w Warszawie! [DATA, MIEJSCE, BILETY]

Sensacyjni zwycięzcy Eurowizji 2021, włoska grupa Maneskin, 15 lutego 2022 roku zaprezentuje się w w Warszawie na COS Torwar. Będzie to jeden z punktów europejskiej trasy formacji.

Sensacyjni zwycięzcy Eurowizji 2021, włoska grupa Maneskin, 15 lutego 2022 roku zaprezentuje się w w Warszawie na COS Torwar. Będzie to jeden z punktów europejskiej trasy formacji.
Maneskin ponownie wystąpią w Polsce /AKPA

Po osiągnięciu szczytów na międzynarodowych rynkach i przemierzeniu scen najważniejszych letnich europejskich festiwali, Maneskin ogłasza trasę "Loud Kids On Tour", która odbędzie się w lutym i w marcu 2022 roku i obejmie największe europejskie miasta, w tym Warszawę.

Mający na koncie blisko 3,5 miliarda odtworzeń na wszystkich platformach muzycznych i ponad 43 miliony słuchaczy miesięcznie na Spotify zespół Maneskin ponownie rozgrzeje europejską publiczność!

Maneskin zagra w Warszawie. Kiedy koncert?

Grupa zagra 16 koncertów na międzynarodowej trasie, która odwiedzi między innymi Londyn, Brukselę, Wiedeń, Pragę, Paryż czy Rzym, a 15 lutego wystąpią w Warszawie, na COS Torwar.

Reklama

Victoria (bas), Damiano (wokal), Thomas (gitara) i Ethan (perkusja) zaczynali wspólną działalność w 2015 roku, grając na ulicach Rzymu. Kilka lat później podbijają świat jako jeden z najpopularniejszych rockowych zespołów nowego pokolenia. W tym roku formacja wygrała Eurowizję kawałkiem "Zitti E Buoni" (sprawdź!), co poskutkowało ogromnym skokiem sprzedaży ich muzyki, a w zaledwie kilka tygodni od sukcesu w Rotterdamie mogli pochwalić się złotem oraz platyną w kilkunastu krajach.

Ich drugi album "Teatro d'ira - Vol. I" miał premierę 19 marca 2021 roku, a w lipcu ukazało się wideo do "I Wanna Be Your Slave", które już pierwszego dnia po premierze uzyskało ponad 6,5 miliona odtworzeń, stając się numerem 1 na Youtube we Włoszech oraz plasując się w TOP20 najpopularniejszych klipów muzycznych na świecie. W ostatnich miesiącach Maneskin pobił szereg rekordów, stając się między innymi pierwszym włoskim zespołem, który w tym samym czasie umieścił dwa kawałki ("Beggin'" - sprawdź!, i "I Wanna Be Your Slave" - zobacz klip!) w TOP10 w UK.

Limitowana przedsprzedaż biletów dla członków AlterKlubu rozpocznie się 28 września o 12. Otwarta sprzedaż wystartuje 30 września o 12.

Ceny biletów na koncert Maneskin w Warszawie:

Trybuny, miejsca siedzące - 199 - 249 zł
Płyta, miejsca stojące - 229 zł
Golden Circle, miejsca stojące - 299 zł.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Maneskin | koncert w Polsce
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy