Glen Hansard powraca do Polski na jeden koncert [DATA, MIEJSCE, BILETY]

15 listopada w klubie Palladium w Warszawie jedyny polski koncert da Irlandczyk Glen Hansard, pamiętany z filmu "Once". Wokalista i muzyk z powrotem zbierze swój pełny zespół, by ruszyć w trasę.

Glen Hansard powraca do Polski
Glen Hansard powraca do PolskiBobby BankGetty Images

"Glen zaplanował pracowity rok, by ponownie zabrać w trasę swój pełny zespół" - czytamy na facebookowym profilu Glena Hansarda.

Trasa rozpocznie się pod koniec października od dwóch występów w Wielkiej Brytanii, gdzie Irlandczyk powróci po czterech latach przerwy. 15 listopada wystąpi w klubie Palladium w Warszawie.

Sprzedaż biletów na trasę rozpocznie się 26 maja.

Dotychczasowy solowy dorobek Hansarda zamyka płyta "This Wild Willing" z kwietnia 2019 r. Później wypuścił jeszcze singel "Cold Comfort" (2020), a ostatnio gościnnie nagrał utwór "Lay Me Down" z hiszpańskim duetem Escuchando Elefantes.

53-letni wokalista, gitarzysta i kompozytor jest założycielem działającej od 1990 r. grupy The Frames. Z pochodzącą z Czech Marketą Irglovą współtworzył duet The Swell Season, który ma na swoim koncie muzykę do filmu "Once", a za singel "Falling Slowly" otrzymał Oscara. Razem z Irglovą zagrali w tym filmie główne role.

W 2022 r. Hansard towarzyszył na solowych koncertach Eddiemu Vedderowi, frontmanowi Pearl Jam.

Once (music shop scene) - Falling slowly
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas