Reklama

Ewa Kryza z programu "Rolnik szuka żony" śpiewa do kotleta. Cena biletu na świąteczną kolację szokuje

Coraz głośniej robi się o kandydatce Waldemara z programu "Rolnik szuka żony". Ewa Kryza jest wokalistką, która ma na koncie udział w różnych telewizyjnych programach. Teraz zaprasza na świąteczny koncert połączony z kolacją.

Coraz głośniej robi się o kandydatce Waldemara z programu "Rolnik szuka żony". Ewa Kryza jest wokalistką, która ma na koncie udział w różnych telewizyjnych programach. Teraz zaprasza na świąteczny koncert połączony z kolacją.
Ewa Kryza w programie "Rolnik szuka żony" /TVP

"Rolnik szuka żony" to jeden z hitów TVP (w 2022 r. średnia oglądalność wynosiła ponad 2,7 mln widzów, w poprzednich latach przekraczała nawet poziom 4 mln widzów). Obecnie stacja emituje 10. edycję programu, w którym rolnicy i rolniczki dokonują wyboru kandydatów, z którymi chcą spędzić miłe chwile.

Jednym z uczestników jest Waldemar, któremu w oko wyraźnie wpadła brunetka Ewa. "Oczarowała mnie, podtrzymuję, że jestem 'na tak'" - mówił przed kamerami po randce z Ewą.

Finałowy odcinek programu zostanie wyemitowany 10 grudnia.

Kim jest Ewa Kryza z programu "Rolnik szuka żony"?


Wspomniana Ewa Kryza od dłuższego czasu próbuje swoich sił w telewizji. Już jako 12-latka po raz pierwszy stanęła na scenie. Przez dłuższy czas pobierała lekcje śpiewu. Uczestniczyła w wielu konkursach i festiwalach dla młodzieży.

Reklama

W 2007 roku na festiwalu piosenki country w Rypinie zdobyła II miejsce - w ramach nagrody wystąpiła w Mrągowie. Trzy lata później Ewa dostała zaproszenie do programu "Szansa na sukces", w którym zaśpiewała utwór Zbigniewa Wodeckiego "To będzie raj". Bez wielkiego powodzenia próbowała swoich sił także w "Mam talent" i "Disco Star".

Na koncie ma single "Wszystko jest", "Wymyśliłam nas" i "Cisza" (autorem muzyki jest Kamil Mikuła z grupy Loka). Ten ostatni klip nakręcił nieżyjący już Yach Paszkiewicz, nazywany ojcem chrzestnym polskiego wideoklipu, pomysłodawca Festiwalu Wideoklipów Yach Film.

Sprawdź tekst piosenki w serwisie Teksciory.pl!

"Każdy z nas zna gorzkie uczucie rozstania z bliską, jeszcze do niedawna, osobą. Bijemy się wtedy z myślami czy podjęliśmy właściwą decyzję, a może postąpiliśmy zbyt pochopnie i powinniśmy dać sobie jeszcze jedną szansę" - czytamy w informacji o piosence.

Już 29 grudnia Ewa Kryza będzie gwiazdą koncertu świątecznego w Pałacu Lacon w Kazimierzy Wielkiej (woj. świętokrzyskie). Całość połączona będzie z możliwością zjedzenia świątecznej kolacji. Rezerwacja kosztuje 50 zł, a opcja z kolacją jest dwukrotnie droższa. W menu znalazły się m.in. pierś kurczaka, ragout warzywne, ziemniaki gratin, blanszowany brokuł oraz deser, aromatyczny grzaniec oraz ciepłe i zimne napoje.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Ewa Kryza
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy