Reklama

Na scenie czasem mu odbija: Axl Rose kończy 55 lat

Lider Guns N’ Roses 6 lutego 2017 roku obchodzi swoje 55. urodziny. Mimo upływu lat Axl nie traci swojego scenicznego wigoru. Czasem ma go nawet za dużo, co dobrze obrazują materiały wideo poniżej.

Axl Rose kończy 55 lat

Axl Rose znany jest ze swoich nietypowych, scenicznych zachowań. Wiele z nich przeszło do historii. W 1991 roku Axl został aresztowany na koncercie zaraz po tym, jak chciał pobić fana, który próbował zrobić mu zdjęcie. Nie był to jednak odosobniony przypadek, co widać na innych nagraniach.

Reklama

Innym razem wokalista postanowił zakończyć koncert wyrzuceniem mikrofonu. Zrobił to jednak tak niefortunnie, że trafił fana w zęby. Ten zażądał pięciu tysięcy dolarów odszkodowania. Axl uznał jednak, że ma lepszy pomysł i zaproponował pozywającemu mikrofon, którym oberwał.

Z drugiej strony Rose bardzo nie lubi, gdy ktoś rzuca w niego jakimiś przedmiotami (co wydaje się zrozumiałe). Wielokrotnie zdarzało mu się zagrozić przerwaniem koncertu lub po prostu zejść ze sceny, gdy uznał, że zachowanie publiczności mu się nie podoba.

Wokaliście zdarzało się jednak czasami zaskoczyć fanów pozytywnym zachowaniem. Na jednym z koncertów Axl Rose przerwał występ, gdyż według niego pewna grupa ludzi pod sceną zachowywała się agresywnie i zaatakowała jednego z fanów. Rockman zawołał ochronę i kazał wyprosić osoby robiące problemy.

Lider GNR słynie również ze spóźniania się na koncerty, a z jego dziwnych wymagań na backstage’u wiele razy kpili internauci.

W 1991 roku Rose spóźnił się na koncert w Tampa, gdyż oglądał "Wojownicze Żółwie Ninja: Tajemnica Szlamu".

"Właściciel klubu był wściekły. Kiedy zapytał, dlaczego Axla jeszcze nie ma, otrzymał odpowiedź od jego menedżera, iż gwiazdor ogląda obecnie 'Wojownicze Żółwie Ninja', które pochłonęły go w całości i nie może sobie przeszkadzać" - relacjonował po latach sytuację lokalny dziennikarz.

Fani w Polsce również mieli okazję doświadczyć typowego zachowania Axla, kiedy to na koncercie w Rybniku w 2012 roku zespół pojawił się na scenie dwie godziny później. Polacy szybko wybaczyli obsuwę gwiazdorowi, gdyż ten z formacją zagrał około 40 utworów. Powtórka z rozrywki, już w składzie ze Slashem, przewidziana jest 20 czerwca 2017 roku w Gdańsku.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Axl Rose | Guns N'Roses

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje