Reklama

Gwiazdy muzyki powiedziały - marzec 2016

Marzec dał nam odpowiedź na pytanie, kto będzie reprezentował nas na Eurowizji. Temat krajowych preselekcji był niezwykle gorąco komentowany przez wykonawców. O czym jeszcze mówiły w ubiegłym miesiącu gwiazdy muzyki?

"Nadal to do mnie nie dociera z racji tego, że tegoroczne preselekcje były niezwykle trudne. Moje oczekiwania są takie, że jako wykonawca nie będę odbiegał od reszty. Konkurs Eurowizji to największy na świecie konkurs piosenki, o którym marzyłem od dziecka i nie mogę uwierzyć, że będę mógł naprawdę stanąć w szranki z ludźmi z całej Europy. To jest coś niezwykłego! Mam nadzieje, że będę godnie was reprezentował" - Michał Szpak po zwycięstwie w krajowych eliminacjach do Eurowizji.

"Postawiłam na show. Wiedziałam, że jeżeli będzie klasyczny występ, to wśród tak wielkich artystów, z tak dużym stażem i popularnością, wiedziałam, że raczej się nie wyróżnię, więc wiadomo, co trzeba było zrobić. Udało się i mówią o mnie wszyscy" - Aleksandra Gintrowska w rozmowie z Agnieszką Jastrzębską o stroju syreny, który zaprezentowała na eliminacjach do Eurowizji.

Reklama

"Tak, dość popularny jest ten filmik z moim wystąpieniem. Przyjemne to uczucie, chociaż wydaje mi się, że wyrwane z kontekstu nie jest tak zabawne, jak w całej formule odcinka. To jednak dlatego miało taką siłę, że było kontrastem i wyłamaniem się z konwencji klasycznego roastu, gdzie nie używałem takich niskich, brutalnych, niecenzuralnych określeń w stosunku do gości i gwiazdy wieczoru, a po prostu starałem się być trochę miły, trochę niemiły" - mówił nam Dawid Podsiadło o swoim udziale w roaście Kuby Wojewódzkiego.

"Nie ma Dustplastic, nie ma studia, zostałam z niedokończoną płytą. Nie będę tego oceniać, bo sama w życiu podejmowałam różne decyzje, więc rozumiem, że one z czegoś wynikają. Może za trudne zadanie przekazałam w czyjeś ręce?" - Edyta Górniak o wstrzymanych pracach nad nową płytą.

"Próbowałam się zabić. Byłam nastolatką. Nie wiedziałam, co robię. Dlatego, że miałam 17 lat, wciąż byłam na oddziale dziecięcym. To było przerażające. Byłam tam z dziewięciolatkami, które próbowały się zabić" - Halsey o swojej próbie samobójczej.

"To jest problem społeczny, nie tylko mój. Ta choroba rani w sposób fizyczny i psychiczny. To opresja ponad wszelkie wyobrażenie. Ja się czasami zachowywałam w szpitalu jak w domu dziecka. Dochodziło u mnie do wielkiej agresji i buntu. Jakbym miała 5 lat. Jak jest dużo stresu, robię się potwornie, potwornie agresywna" - Kora o walce z chorobą.

"Ostatni raz, gdy z nim pracowałam, byłam dosłownie do tego przymuszona przez wytwórnię. To był dla mnie ciężki czas, a przedstawiciele labelu uznali, że jeżeli tego nie zrobię, to nie wydadzą mojej płyty" - Kelly Clarkson o współpracy z Dr. Luke’em.

"Jest coś tragicznego w klaunach, ponieważ tak mocno starają się rozbawić innych. Oczywiście ukrywają coś, coś co dzieje się w ich wnętrzu. Jak wam się wydaje, co dzieje się wewnątrz mnie?"- Madonna na jednym z koncertów o swoich emocjach po tym, jak jej syn Rocco, zdecydował, że woli mieszkać z ojcem.

"Dziś chciałam opuścić ten świat. Nigdy nie myślałam, że upadnę tak nisko. Nie wierzcie w to co czytacie na blogach i portalach. Nikt nie został zdradzony, a ja nie jestem złą osobą. Wszyscy zostali zranieni i wszyscy żyją w nieporozumieniu. Nie mam ochoty dożyć jutra. Ale Bóg postanowił oszczędzić mnie z jakiegoś powodu. Muszę być mu wdzięczna" - Kehlani po nieudanej próbie samobójczej, która była efektem nieprawdziwej informacji na temat jej romansu.

"Była dla mnie niemiła, więc weszłam za nią do łazienki i pociągnęłam ją za włosy. Ona zaczęła mnie dusić i wtedy nas rozdzielono, ale ja byłam zwycięzcą" - Mel B o bójce z Shaznay Lewis z All Saints.

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy