Reklama

Reklama

Aktorzy, sportowcy i celebryci w teledyskach - część trzecia

Trzecia część cyklu to kilka interesujących epizodów aktorskich, ale przede wszystkim mało znany teledysk z udziałem Dariusza Michalczewskiego. Znalazło się też miejsce dla Agnieszki Szulim i Michała Piróga.

Anja Rubik w teledysku "Chleb" wcieliła sie w postać dresiary

Mariusz Pudzianowski u brata

Najsilniejszy człowiek na świecie w pewnym momencie był tak popularny, że aż pomógł w starcie kariery swojemu bratu - Krystianowi Pudzianowskiemu.

Ten założył zespół Pudzian Band, który działa zresztą do dziś.

Bracia często są myleni, gdyż Krystian jest niezwykle podobny do Mariusza (nawet budową ciała). W klipie "Zdobyć Świat" fani mieli jednak szansę na rozróżnienie braci.

Zobacz klip "Zdobyć świat":

Szulim gwiazdą telewizji w teledysku

Dziennikarka postanowiła wystąpić w klipie grupy Neo Retros do utworu "We’re Glad That You Came", gdzie wcieliła się w prowadzącą telewizyjny program "Truth or Death". Co ciekawe w klipie pojawiła się również gospodyni programu "Rolnik Szuka Żony" - Marta Manowska, jednak w tamtym czasie nie mogła ona równać się z popularnością Agnieszki Szulim.

Reklama

Zobacz klip Neo Retros:

Plejada gwiazd u Muńka

Grabaż, Tomasz Lipiński, Tomasz Sianecki i Grzegorz Miecugow, Sokół, Kora, Zbigniew Hołdys, Kazik, Krzysztof Krawczyk, a także Szymon Majewski i Kuba Wojewódzki zagrali w klipie "Love Love Love" grupy T.Love. Numer znalazł się na płycie "Love, Love, Love - The Very BesT.Love" z największymi przebojami zespołu.

Zobacz klip "Love, Love, Love":

Kontrowersyjny Gonera

"Nienawidzę cię, Polsko" Czesława Mozila już od pierwszych godzin po premierze wzbudziło sporo kontrowersji. O nieuprawnione użycie znaku "Solidarności" artystę w sądzie chciał zobaczyć Piotr Duda, a ponadto wielu internautów stwierdziło, że przekaz jest antypolski. Jedną z głównych ról zagrał w klipie Robert Gonera.

Zobacz klip "Nienawidzę cię Polsko":

Masłowska po raz pierwszy

Istniejący tylko krótką chwilę projekt Mister D. odbił się w mediach szerokim echem. Masłowskiej zarzucano grafomanię i zbytnią fascynację kiczem. Zespół dorobił się jednak grupki fanów, która uważała, że wszystko podszyte jest ironią. Tak jak teledysk "Chleb",  w którym modelka Anja Rubik została dresiarą.

Zobacz klip "Chleb":

Masłowska po raz drugi

Co ciekawe, dużo mniejszym echem odbił się teledysk "Tęcza" z gościnnym udziałem Michała Piróga, mimo iż atakował on środowiska przeciwne tęczy. Premiera też nie była przypadkowa, bo klip w sieci pojawił się 11 listopada.

Zobacz klip "Tęcza":

Borys Szyc u Ramony

Ramona Rey z utworem "Jak to widzisz" promowała film "Północ-Południe". Bardzo dziwaczny teledysk uwieczniły więc kadry z obrazu, na których pojawił się m.in. Borys Szyc. Co ciekawe w 2009 roku Borys Szyc stworzył własny teledysk do utworu "Do Jutra". Za sprawą efektów specjalnych wyglądał on dość pokracznie.

Zobacz klip "Jak to widzisz":

Krzysztof Hołowczyc za kółkiem

Teledysk My Riot uświetnił swoim epizodem Krzysztof Hołowczyc. Oczywiście w teledysku prowadzi on samochód. Inną rolę dostał natomiast pilot rajdowy i dziennikarz, Maciej Wisławski, który wcielił się w rolę chirurga.

Zobacz klip "Ból przemija":

Dariusz Michalczewski w zagranicznym klipie

Mało osób wie, ale Dariusz Michalczewski zaliczył epizod w teledysku Marka Whalberga, który jako raper występował pod ksywką Marky Mark. W klipie "No Mercy" popularny "Tiger" oczywiście wcielił się w rolę boksera, a Whalberg zaprosił Polaka do teledysku, gdyż był on gorącym fanem jego talentu. 

Zobacz klip z udziałem Dariusza Michalczewskiego:

Aktorzy, sportowcy i celebryci w teledyskach - część pierwsza

Aktorzy, sportowcy i celebryci w teledyskach - część druga

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama