Reklama

Reklama

Aktorzy, sportowcy i celebryci w teledyskach - część druga

Prezentujemy kolejną porcję teledysków, w których większą lub mniejszą rolę zagrali celebryci, sportowcy i aktorzy.

Toksyczny związek Lubaszenki i Goździalskiej w klipie Rozbójnika Alibaby

Płyta "Bal maturalny" osiągnęła niezłe wyniki sprzedażowe, a klipy sygnowane pseudonimem Rozbójnik Alibaba cieszyły się sporą oglądalnością.

Jednym z najpopularniejszych był teledysk nakręcony do utworu "Uciec stąd".

Pojawili się w nim Olaf Lubaszenko oraz modelka Monika Goździalska, uczestniczka "Big Brothera" i "Master Chefa".

Zobacz klip "Uciec stąd":

Rysiek z "Klanu" w nowej odsłonie

Piotr Cyrwus od wielu lat próbuje uciec od wizerunku serialowego Ryśka z "Klanu". Wziął więc udział w spocie promocyjnym akcji fundacji Przytul Psa oraz w klipie "Bubbles" Piotra Madeja, lepiej znanego pod pseudonimem Patrick The Pan. Teledysk nakręcono za 1200 złotych, a aktor wcielił się w nim w rolę patologicznego ojca rodziny.

Reklama

Zobacz klip "Bubbles":

Artur Rawicz z epizodem u Włodiego

Najnowszy klip Włodiego do utworu "Widmo" to aktorski epizod dziennikarza muzycznego i fotografa Artura Rawicza. Przy tej okazji warto wspomnieć, że numer zapowiada nową płytę rapera, która ma ukazać się na początku 2016 roku.

Zobacz klip "Widmo":

Sylwia Gruchała kuszona u Kupichy

W teledysku Feel do utworu "Jak anioła głos" wystąpiła natomiast florecistka i medalistka olimpijska Sylwia Gruchała, która tym razem nie władała bronią białą. Wykorzystany został inny atut sportsmenki, czyli jej wygląd.

Zobacz klip "Jak anioła głos":

Ola Kwaśniewska prezentuje aktorskie umiejętności

Córka byłego prezydenta wystąpiła w klipie "I Still Love You" zespołu Why Not? w 2006 roku. Zagrała w nim chorobliwie zazdrosną żonę, która ostatecznie zabija swojego męża. Jak wypadła Kwaśniewska? Zdania do dziś są podzielone.

Zobacz klip "I Still Love You":

Mariusz Kałamaga bez żółtego sweterka

Z kabaretu Łowcy.B odszedł w grudniu 2014 roku, jednak do dziś jest kojarzony z charakterystycznym żółtym sweterkiem ze skeczy grupy. W teledysku GrubSona "Sanepid" zamienia wytarganą część garderoby na fartuch i rozpoczyna z resztą ludzi na planie bitwę na jedzenie.

Zobacz klip "Sanepid":

Tomisław Tajner tańczy

Utwór Michała Wiśniewskiego "Filiżanka" był dla wielu internautów jednym z najgorszych utworów jaki powstał w 2014 roku. Trudno się dziwić - tekst był tak absurdalny, że trudno uczepić się jednego fragmentu. W klipie natomiast pojawił się były skoczek narciarski Tomisław Tajner (szwagier lider Ich Troje), który tym razem zatańczył.

Zobacz klip "Filiżanka":

Wiecznie młody Krzysztof Ibisz

W klipie "Pełnia" motywów z wampirami było aż nadto. W końcu sam Donatan twierdził, że Maryla Rodowicz ma coś w wampirzycy. Musiał się więc pojawić również motyw wiecznie młodego Krzysztofa Ibisza, pojawiającego się na początku klipu.

Zobacz klip "Pełnia":

Michał Baryza

Zespół disco polo Soleo w jednym teledysku miał mistera Polski Rafała Maślaka, a w innym Michała Baryzę, finalistę programu "Top Model". Wystąpił on w klipie "Słoneczny patrol".

Zobacz klip "Słoneczny patrol":

Śpiewa, tańczy, występuje, szuka żony (albo rozgłosu)

Adam Kraśko od czasów "Rolnik szuka żony" ma bardzo duże parcie na szkło. Dlatego też szybko po programie postanowił spróbować sił w muzyce i wystąpił oraz zaśpiewał w klipie "Oj Aniu, Aniu" grupy Xfort. Następnie pojawił się również w teledyskach "Dziadek Władek" i "Szalona laska". Nie trzeba być znawcą, by od razu stwierdzić, że Kraśko do branży muzycznej się nie nadaje. Wydaje się jednak, że mimo całej krytyki jaka spływa za celebrytę, nie wycofa się on ze śpiewania.

Zobacz klip "Szalona laska":

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy