Reklama

Aktorzy, sportowcy i celebryci w teledyskach – część pierwsza

Każdy czasem potrzebuje odmiany od tego, co robi na co dzień. Zdarza się więc, że muzycy pragną nagle zostać aktorami (filmowymi lub serialowymi), a aktorzy lub sportowcy próbują swoich sił w branży muzycznej. Czasem fascynacja branżą jest jednak chwilowa i ogranicza się tylko i wyłącznie do zagrania w teledysku. Lub w kilku teledyskach. Oto sławni celebryci, którzy przewinęli się przez klipy.

Natalia Siwiec w klipie "Podpalamy noc"

Spinache rapuje, a Natalia Siwiec się rozbiera

Natalia Siwiec ze względu na swoją urodę jest częstym gościem teledysków. Wystąpiła m.in. ze Stefano Terrazzino w klipie "Here I Am" grupy Vintage Vegas. Po odważnych scenach celebrytki i tancerza pojawiły się nawet plotki o ich romansie.

Reklama

Siwiec pojawiła się również w teledyskach "Famous" Roberta M., "Trójwymiarowy biznes" Trzeciego Wymiaru oraz "Podpalamy noc" Spinache i Reda. W każdym z klipów Miss Euro 2012 kusiła oglądających, ale w ostatnim wspomnianym teledysku zrobiła to chyba najlepiej (prawie 2 miliony wyświetleń na Youtube).

Zobacz klip "Podpalamy noc":

Sprawdź tekst utworu "Podpalamy noc" w serwisie Tekściory.pl!

Spinache raz jeszcze. Tym razem z Maffashion

Karierę w klipach robi również Maffashion. Grała m.in. w teledyskach formacji Fair Weather Friends oraz Kasi Moś. Największe wrażenie na fanach zrobił jednak niewątpliwie jej występ ze Spinachem w "Cyklu", gdzie blogerka uwodzi rapera.

Zobacz klip "Cykl':

Sprawdź tekst utworu "Cykl" w serwisie Tekściory.pl!

Barbara Kurdej-Szatan u swojego męża

Teledysk grupy RH Plus "Gdyby wierzyć w nas" był pierwszym klipem, w którym wystąpiła sympatyczna blondynka. Celebrytce i aktorce tak bardzo spodobało się w świecie muzycznym, że aż zaśpiewała z Liberem utwór "Dzień dobry, kocham cię", promujący komedię o tym samym tytule.

Zobacz klip "Gdyby wierzyć w nas":

Sprawdź tekst utworu "Gdyby wierzyć w nas" w serwisie Tekściory.pl!

Rafał Maserak tańczy, a Albert Sosnowski pije wódkę

Sokół przykłada niezwykle wielką wagę do swoich teledysków. Każdy z nich jest dopracowany nawet w najmniejszym szczególe. Świetnie prezentował się też obrazek do numeru "Poczekalnia dusz". Wystąpili w nim m.in. bokser Albert Sosnowski, Grażyna Wolszczak oraz Rafał Maserak. Właśnie gwiazdor "Tańca z Gwiazdami", ubrany w klipie w bluzie Prosto zrobił furorę w sieci. Maserak zaliczył również epizod w klipie "Zepsute Miasto". Co ciekawe zagrał tę samą postać. 

Zobacz klip "Poczekalnia dusz":

Sprawdź tekst utworu "Poczekalnia dusz" w serwisie Tekściory.pl!

Rafał Maślak też tańczy

Mister Polski 2014 został zaproszony do klipu grupy disco polo Mig "Ona Jedyna", zespołu Soleo "Zaczepka", a także do teledysku wokalistki Lucky (Aldona Śleboda) "Mimochodem". Szybko okazało się, że seksowna wokalistka skradła show Maślakowi.

Zobacz klip "Mimochodem":

Sprawdź tekst utworu "Mimochodem" w serwisie Tekściory.pl!

Egurrola nie jest gorszy

Zanim choreograf i tancerz zdobył popularność dzięki programowi "You Can Dance" wystąpił w teledysku Renaty Dąbkowskiej "Czasami zbiera się na burzę". Już wtedy przyszły juror "Mam Talent" popisywał się niezwykłymi umiejętnościami tanecznymi.

Zobacz klip "Czasami zbiera się na burzę":

Sprawdź tekst utworu "Czasami zbiera się na burzę" w serwisie Tekściory.pl!

Anna Mucha w potrzasku

Epizod w klipie zaliczyła również Anna Mucha. W teledysku zespołu Funky Trip Foundation "Trade" pojawiła się tylko na chwilkę, jednak od razu przykuło to uwagę serwisów plotkarskich.

Zobacz klip "Trade":

Anna Popek przejazdem

Swoje teledyskowe 5 minut miała również prezenterka Anna Popek. Wystąpiła ona w klipie "Byłeś przejazdem" formacji Co-Opera.

Zobacz klip "Byłeś przejazdem":

Sprawdź tekst utworu "Byłeś przejazdem" w serwisie Tekściory.pl!

Małgorzata Socha u Makowieckiego

Aktorka znana z wielu ról serialowych trzykrotnie zagrała w klipach. Pojawiła się w teledyskach Łukasza Zagrobelnego, Natalii Kukulskiej i Tomka Makowieckiego. Z uczestnikiem "Idola" miała okazję współpracować w 2003 roku (wcieliła się w rolę prostytutki), czyli niedługo po zakończeniu pierwszej edycji programu. Kto by pomyślał, że Socha wkrótce będzie dużo bardziej znana od artysty.

Zobacz klip "Can't Get You Out Of My Head":

Sprawdź tekst utworu "Can't Get You Out Of My Head" w serwisie Tekściory.pl!

Anna Przybylska w mało znanym epizodzie

Epizod w klipie zaliczyła również Anna Przybylska. Było to w 2010 roku, a aktorka zagrała w teledysku Blendersów "Astropunk".

Zobacz klip "Astropunk":

Sprawdź tekst utworu "Astropunk" w serwisie Tekściory.pl!

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje