Reklama

Reklama

Aktorzy, sportowcy i celebryci w teledyskach – część piąta

W piątej części cyklu szczególnie polecamy występy Małgorzaty Kożuchowskiej, Jana Nowickiego i Alana Andersza. W klipach jakich artystów pojawili się Ci aktorzy? Sprawdźcie poniżej.

Jan Nowicki w klipie "Wyprawa do kasyna"

Jedziemy do kasyna z Janem Nowickim

Gang Albanii to jeden z najbardziej kontrowersyjnych projektów w polskiej muzyce od czasów Nagłego Ataku Spawacza.

Drobną różnicą jest fakt, że Popek, Borixon i Alibaba zarabiają na swoich utworach poważne pieniądze.

Co więcej bardzo lubią się nimi chwalić. Tak było m.in. w klipie "Wyprawa do kasyna", w którym gościnnie pojawił się Jan Nowicki. Znany ze "Sztosu" i "Wielkiego Szu" aktor nie dał szans swoim przeciwnikom.

Zobacz klip "Wyprawa do kasyna":

Alicja Bachleda-Curuś u Łez

"Anastazja, jestem" to jeden z najsmutniejszych utworów w historii Łez (a było ich przecież mnóstwo). W teledysku do jednego z największych przebojów grupy zagrała Alicja Bachleda-Curuś. Było to na długo przed jej wyjazdem do Stanów Zjednoczonych.

Reklama

Zobacz klip "Anastazja, jestem":

Krew u Jakubika

Pierwsza płyta Dr Misio została zapamiętana także dzięki wyjątkowym teledyskom. Trzecim, który promował album "Młodzi" był klip "Dziewczyny" stworzony przez Głęboki OFF. Wystąpiły w nim m.in. Małgorzata Cielecka i Katarzyna Herman.

Zobacz klip "Dziewczyny":

Alan w teledyskach

Alan Andersz na swoim koncie ma trzy występy w teledyskach. Najwcześniej, bo jako dziecko, pojawił się w klipie Budki Suflera "Requiem nad ranem" (2000 r.). W kolejnych latach wystąpił m.in. u Afromental (klip "Radio Song") oraz u LemONa ("AKE").

Zobacz klip "Requiem nad ranem":

Kożuchowska po "M jak Miłość"

Zaraz po uśmierceniu Hanki Mostowiak, Małgorzata Kożuchowska postanowiła odnaleźć się w innej, nieco zaskakującej roli. Jednym z mniej znanych epizodów był jej występ w teledysku grupy TOMZeT "3 strona świata".

Zobacz klip "3 strona świata":

Andrzej Grabowski u Kupichy

Zanim popularny aktor postanowił nagrywać własne płyty, zaliczył epizod muzyczny w teledysku Feel "Pokaż Mi Niebo".

Zobacz klip "Pokaż mi niebo":

"Miłość na bogato" po raz pierwszy

W 2014 roku Rozbójnik Alibaba postawił na wiele pięknych kobiet w teledyskach promujących płytę "Bal Maturalny". Jedną z gwiazdeczek była Sylwia Nowak z "Miłości na Bogato", serialu stworzonego przez Vivę, który zaraz po starcie został bezlitośnie wyśmiany przez internautów.

Zobacz klip "W sieci":

"Miłość na bogato" po raz drugi

Epizod w serialu zaliczyła również Karolina Gilon (obecnie prezentuje swoje wdzięki w "Top Model"). W 2012 roku zaliczyła ona epizod w teledysku Adama Chrabina, lepiej znanego jako Te-Tris. W 2015 roku w teledysku rapera pojawił się natomiast "Człowiek Warga" (Marcin Dąbrowski), czyli jeden z najbardziej znanych polskich youtuberów. Teledysk "Kopi luwak" promuje kolejny solowy album rapera "Definitywnie" (premiera 23 października).

Zobacz klip "Ile Mogę?":

Zobacz klip "Kopi Luwak":

Kolejni u Wiśniewskiego

Pisaliśmy już, że w teledysku do utworu "Filiżanka" pojawił się Tomisław Tajner. W innym klipie promującym płytę "La Revolucion" wystąpili natomiast Witold Dębicki i Izabela Trojanowska.

Zobacz klip "Piosenka jak pocałunek":

Iza Miko u The Killers

Wspominaliśmy o epizodzie polskiej aktorki w teledysku Billy’ego Idola. Zapomnieliśmy jednak wspomnieć o jej przygodzie z klipami grupy The Killers. Zagrała w "Mr. Brightside" oraz "Miss Atomic Bomb".

Zobacz klip "Mr. Brighside":

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama