Reklama

Nostalgiczny Myslovitz

Co muzycy popularnej grupy Myslovitz będą porabiać podczas zaplanowanej przerwy w graniu? Zapraszamy do słuchania Radia Bez Kitu!

W niedzielnym programie "Fabryka Nostalgii" (między godziną 20 a 22) pojawi się obszerny materiał z rozmowy z zespołem Myslovitz. Do rozmowy doszło w garderobie krakowskiego klubu "Rotunda" podczas ostatniej wizyty grupy Artura Rojka w tym mieście.

Reklama

Cała piątka muzyków z Mysłowic odpowie na pytania związane z planami w przerwie wypoczynkowej, opowiedzą o tym czego słuchają ostatnio i dlaczego Justina Timberlake'a, o książce na zimę i wielu innych sprawach odbiegających od tematu.

Zawieszenie działalności na rok nie oznacza, że muzycy będą leżeć do góry brzuchem i wypoczywać. Basista Jacek Kuderski zdradził że przygotowuje solową płytę, Artur Rojek poświęci się roli organizatora kolejnej edycji Off Festiwalu, a gitarzysta Wojtek Powaga zapisze się na Aikido i napisze opowiadanie.

Jaki będzie Myslovitz po przerwie? Muzycy opowiadają o tak różnych inspiracjach, że trudno to przewidzieć. Sprawdźcie sami Radio Bez Kitu - na audycję "Fabryka Nostalgii" zaprasza Marcin Niewiedział.

Zobacz teledyski Myslovitz na stronach INTERIA.PL.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: fabryka | muzycy | Myslovitz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje