Reklama

Reklama

Zenek Martyniuk: Życie to są chwile

19 lipca ukaże się książka "Życie to są chwile", opisująca historię króla disco polo - Zenona Martyniuka z grupy Akcent.

Zenek Martyniuk nazywany jest królem disco polo

Ostatnie lata to pasmo nieustających sukcesów Zenona Martyniuka - począwszy od przeboju "Przez twe oczy zielone" (ponad 107 mln odsłon!) do występu w duecie z Marylą Rodowicz podczas Sylwestra z Dwójką w Zakopanem.

Sprawdź tekst utworu "Przez twe oczy zielone" w serwisie Teksciory.pl!

"To książka o tym, jak rodziła się legenda króla disco polo. Zenon Martyniuk w rozmowie z dziennikarką Martyną Rokitą opowiada, ile musiał przejść, żeby znaleźć się na szczycie. Droga do kariery nie zawsze była prosta i kolorowa jak jego teledyski" - czytamy w zapowiedzi książki.

Reklama

Bez lidera grupy Akcent nie sposób obecnie sobie wyobrazić imprez nie tylko disco polo. Kalendarz wokalisty jest wypełniony na jakieś dwa lata naprzód.

"Zenek Martyniuk, to osobowość skromna, choć wielka, a jego muzyka sięga chmur... Akcent gra niemal w każdym sercu i w każdej duszy, i niejednego człowieka rozgrzewa i popycha do dalszego działania. Jego muzyka towarzyszy Polakom, w szczęściu i nieszczęściu, daje radość, kiedy smutek trawi serce. Zenek swoim głosem rozgrzewa wszystkich od morza do Tatr i nie tylko" - reklamuje wydawca.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy