Reklama

Reklama

Zaginęła wokalistka zespołu OBRASQi. Rodzina i członkowie zespołu proszą o pomoc

Zaginęła wokalistka zespołu OBRASQi, Monika Dejk-Ćwikła. 33-latka 13 grudnia wyszła na spacer z psem na osiedlu XX-lecia w Kartuzach i dotąd nie wróciła do domu. O pomoc w poszukiwaniach prosi rodzina i koledzy z zespołu. Aktualizacja: ciało kobiety zostało znalezione, a poszukiwania zakończone.

Monika Dejk-Ćwikła jest wokalistką rockowego zespołu OBRASQi (posłuchaj!), z którym 22 września wydała album, pt. "Szepty Ciszy".

33-latka wyszła 13 grudnia na spacer z psem - biszkoptowym labradorem - na osiedlu XX-lecia w Kartuzach. Do tej pory nie wróciła do domu. O zdarzeniu poinformowała siostra wokalistki w poście na Facebooku.

OBRASQi "Szepty ciszy": Melancholia nie z tej ery - przeczytaj recenzję!

Reklama

Zaginęła wokalistka zespołu Obrasqi. Rodzina i członkowie zespołu proszą o pomoc

"Szukamy Moniki! Siostra wyszła wczoraj na spacer z psem w okolicy jeziora w Kartuzach. Pies to labrador biszkoptowy, pilnie proszę o kontakt jeśli ktoś coś wie. Wyszła wczoraj około południa z osiedla XX-lecia w Kartuzach" - napisała w poście Patrycja Wojowska.

Sprawą zajmuje się już policja. Osoby, które widziały Monikę, proszone są o kontakt z Wydziałem Kryminalnym Komendy Powiatowej Policji w Kartuzach (nr tel. 47 742 22 18, 47 742 22 40) lub dyżurnym KPP Kartuzy (nr 47 742 22 22). Można zgłaszać się też pod numer alarmowy 112.

Poniżej post zespołu, w którym zamieszczone są zdjęcia wokalistki i jej psa:

Aktualizacja: 

Jak podaje Kaszubska Grupa Poszukiwawczo-Ratownicza, poszukiwania Moniki Dejk-Ćwikły zakończyły się. Znaleziono jej ciało. 

Polskie piosenki dla Ukrainy. Wyjątkowa składanka polskiej sceny niezależnej

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: OBRASQi

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy