Reklama

Reklama

Wybierz najlepszy teledysk Seleny Gomez!

Selena Gomez opublikowała nowy teledysk do piosenki "Bad Liar", w którym wciela się w cztery różne postaci. Postanowiliśmy spośród klipów amerykańskiej wokalistki wyselekcjonować te najciekawsze, a was poprosić o wybór najlepszego z nich!

Selena Gomez opublikowała nowy teledysk do piosenki "Bad Liar", w którym wciela się w cztery różne postaci. Postanowiliśmy spośród klipów amerykańskiej wokalistki wyselekcjonować te najciekawsze, a was poprosić o wybór najlepszego z nich!
Selena Gomez w teledysku "Hands to Myself" /

Każdy nowy teledysk Seleny Gomez wzbudza wiele emocji i cieszy się dużym zainteresowanie, osiągając po kilka milionów wyświetleń w ciągu pierwszej dobry.

Premiera najnowszego klipu wokalistki - do utworu "Bad Liar" - sprowokowała nas do wybrania kilku najciekawszych teledysków z jej bazy. Jesteśmy ciekawi, który z nich lubicie najbardziej - ankietę znajdziecie na dole tekstu!

"Love You Like a Love Song"

Utwór "Love You Like a Love Song" pochodzi z albumu "When the Sun Goes Down" nagranego jeszcze pod szyldem Selena Gomez And The Scene.

O teledysku zrobiło się głośno, gdy do sieci trafiły zdjęcia z jego planu. Można na nich było zobaczyć m.in. pomalowane na różowo konie.

Reklama

Na 18-letnią wówczas wokalistkę spadły gromy ze wszystkich niemal stron - oświadczenie wystosowała m.in. PETA. Współpracownicy bronili gwiazdy, tłumacząc, że nie wiedziała, iż konie będą naprawdę pomalowane - myślała, że zostanie to zrobione komputerowo, w post-produkcji.

Z powodu powyższych kontrowersji różowe konie zostały wycięte z finalnej wersji klipu.

"Come & Get It"

Teledysk "Come And Get It" z 2013 roku był pierwszym zwiastunem nowego wizerunku Seleny - bardziej kobiecego i uwodzicielskiego.

Singel "Come And Get It" zapowiadał album "Stars Dance" pierwszą w pełni solową płytę Amerykanki. Wcześniej wokalistka wydawała pod szyldem Selena Gomez & The Scene.

Nowy teledysk Seleny spotkał się z pozytywnym przyjęciem. Przedstawiciele społeczności hindusów w USA podziękowali wokalistce za to, że zrezygnowała z używania bindi, ozdoby na czole głęboko zakorzenionej w tradycji hinduizmu.

"Good For You"

W ciągu pierwszej doby od premiery teledysk do wspólnego utworu Seleny Gomez i rapera A$AP-a Rocky'ego - "Good For You" - odtworzono prawie 6 mln razy.

Za teledysk odpowiada Sophie Muller, która wcześniej nagrywała klipy dla Beyonce, Shakiry, The Killers oraz Blur.

"Same Old Love"

Swoje kobiece oblicze Selena Gomez zaprezentowała również w klipie "Same Old Love". Został on nagrany z udziałem fanów, a za jego reżyserię odpowiada Michael Haussman.

"Same Old Love" to drugi - po "Good For You" - singel promujący płytę "Revival" z 2015 roku.

"Hands to Myself"

Niektórzy twierdzą, że "Hands to Myself" to najodważniejszy klip w dorobku Seleny Gomez. Wokalistka wciela się w nim w dziewczynę prześladującą byłego chłopaka (w tej roli wystąpił model Christopher Mason).

Gwiazda pozuje w samej bieliźnie oraz bierze udział w odważnych scenach ze swoim partnerem z planu. Za stworzenie klipu odpowiadał Alek Keshishian.

Utwór "Hands to Myself" był trzecim singlem promującym płytę "Revival".

"Kill Em With Kindness"

Utwór "Kill Em With Kindness" pochodzi z albumu Seleny Gomez "Revival", który ukazał się w 2015 roku.

Za reżyserię czarno-białego klipu do piosenki odpowiada Emil Nava, który ma na swoim koncie teledyski dla takich gwiazd jak Jennifer Lopez, Ed Sheeran, Calvin Harris czy Rita Ora.

"Bad Liar"

Utwór "Bad Liar" zawiera sampel z kultowego utworu "Psycho Killer" grupy Talking Heads i jest zapowiedzią nowej płyty Seleny Gomez. W teledysku do piosenki amerykańska wokalistka wciela się w różne postaci, w tym w mężczyznę. Za reżyserię klipu odpowiada Jesse Peretz.

Singel "Bad Liar" został wyprodukowany przez Justina Trantera i Julię Michaels, którzy pracowali z wokalistką nad większością piosenek z jej poprzedniej płyty zatytułowanej "Revival".

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL