Wrzuciła zdjęcie z plaży, a fani zasypali Teresę Werner komplementami. "Boska piękność"

Daniel Kiełbasa

Oprac.: Daniel Kiełbasa

Teresa Werner jest jedną z najpopularniejszych gwiazd śląskiej piosenki. Piosenkarka na Instagramie pochwaliła się zdjęciami z najnowszego wyjazdu, na których wygrzewa się w słońcu na plaży. Fani nie szczędzili jej komplementów.

Teresa Werner zachwyciła fanów nowym zdjęciem z plaży / Youube
Teresa Werner zachwyciła fanów nowym zdjęciem z plaży / Youube

Nazywana ikoną śląskiej piosenki Teresa Werner debiutowała jako 16-latka w Zespole Pieśni i Tańca "Śląsk", z którym występowała na całym świecie. Pojawiła się m.in. na Broadwayu i w Carnegie Hall w Nowym Jorku.

- W wieku 16 lat musiałam też rozpocząć bardzo odpowiedzialne, dorosłe życie, łącząc szkołę z pracą zawodową. Byliśmy wizytówką kultury z Polski, to zobowiązywało. Zespół "Śląsk" był postrzegany jako coś niewyobrażalnie elitarnego. Wszyscy czuliśmy, że nasza praca jest wyjątkowa. Dawaliśmy z siebie maksimum możliwości. Miałam zaszczyt przepracować w tym wspaniałym zespole 32 lata i 8 miesięcy. Nawet nie zauważyłam, kiedy ten czas przeleciał - wspominała w rozmowie z Interią.

W 2011 r. rozpoczęła swoją karierę solową, wydając płytę "Spełnić marzenia" promowany singlem "Miłość jest piękna" (sprawdź!).

W krótkim czasie Werner zdobyła sporą popularność na Śląsku, regularnie zdobywając tytuł wykonawcy roku regionalnej telewizji TVS.

Do największych przebojów wokalistki należą m.in. "Dałabym ci dała", "Miłość jest piękna", "Szczęśliwi we dwoje" (posłuchaj!), "Kocham swoje morze" (posłuchaj!), "Spełnić marzenia" (posłuchaj!), "Trzeba zacząć żyć" i "Miłość to nie zabawa". Teledyski do tych piosenek zebrały po kilka-kilkadziesiąt mln odsłon.

Na początku października 2020 r. na antenie Polo TV pojawił się program "Koncert życzeń z Teresą Werner". Razem z Teresą Werner prowadzi go prezenter Polo TV - Maciej Smoliński.

"Zagrałam dla was tysiące koncertów w dużych miastach, miasteczkach i wsiach. Te 10 lat było dla mnie bardzo ważne. Spotkałam na swojej drodze wielu wspaniałych ludzi, którzy swoim pozytywnym myśleniem i wieloma talentami inspirowali mnie do jeszcze cięższej i bardziej wytrwałej pracy. To właśnie z wami przez te 10 lat budowałam mój sukces. Pamiętam o wszystkich, którzy okazali mi swoje wsparcie i na których mogę liczyć" - tak podsumowywała ostatnią dekadę swojej kariery.

Teresa Werner wygrzewa się na plaży. Zachwyceni fani komentują

Teresa Werner regularnie na swoim Instagramie publikuje zdjęcia z koncertów, ale i z wakacyjnych wypadów. W ostatnich dniach na profilu wokalistki pojawiły się zdjęcia z jej ostatniego wyjazdu do Włoch.

"Wyjątkowy, cudowny dla mnie czas" - napisała śląska gwiazda. Werner opublikowała też zdjęcia w stroju kąpielowym na plaży. "Pozdrawiam gorąco i życzę pięknego weekendu" - przekazała fanom. Ci odwdzięczyli się komplementami i zachwytami nad jej urodą.

"Boska piękność", "Wyglądasz cudownie", "Urocza", "Pięknie jest pani opalona" - czytamy.

INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas
{CMS: 0}