Reklama

Willa z basenem? Wnętrza domu Radka Liszewskiego mogą zaskakiwać

Jak mieszka Radek Liszewski? Wokalista discopolowego zespołu Weekend posiada willę na Suwalszczyźnie, gdzie jeziora i lasy tworzą idealne miejsce odpoczynku.

Jak mieszka Radek Liszewski? Wokalista discopolowego zespołu Weekend posiada willę na Suwalszczyźnie, gdzie jeziora i lasy tworzą idealne miejsce odpoczynku.
Dom Radka Liszewskiego z lodu ptaka /Disco Polo Music

Radek Liszewski posiada dom w rodzinnym mieście - Sejny, w województwie podlaskim. Mieszka tam wraz z żoną i młodszym synem. To właśnie tam wokalista znajduje spokój, może odciąć się od bycia rozchwytywaną gwiazdą disco polo.

Ogromna działka Radka Liszewskiego

Dom Radka Liszewskiego z zewnątrz nie wyróżnia się spośród innych domów w okolicy. Niski parterowy dom z poddaszem i podjazdem, na którym stoi kilka samochodów. Najbardziej charakterystycznym elementem są dwie sowie figurki, postawione tuż obok drzwi wejściowych.

Reklama

"Sowa to synonim mądrości. Nie wiem, czy do mnie pasuje. Te figurki to robota teścia mojego brata. Oczywiście moja Dorota to jest taki chomik i jak coś zobaczy, to nie może się oprzeć. Płakała, płakała i wypłakała" - opowiadał Liszewski w programie "Czym chata bogata".

Za domem jest ogromna, niezagospodarowana zielona przestrzeń. Ujrzymy tam wyłącznie kilka drzewek, huśtawkę i kojec z dwoma psami - Azą i Lemonem. Żona Radka - Dorota zastanawia się nad postawieniem tam zagrody z kurami.

Z drewnianej huśtawki w ogrodzie mamy widok bezpośrednio na jezioro Sejny.

Dom wokalisty zespołu Weekend

Wnętrze domu jest ekstrawaganckie. Dużo w nim gładkich i błyszczących mebli oraz dekoracyjnych wiszących lamp. Przeplatane jest to z ciepłem rodzinnej atmosfery, której nadają pomieszczeniom zdjęcia najbliższych Radka.

W holu stoi perkusja, która nie służy wyłącznie jako element dekoracyjny. Ma ona już 10 lat, lecz piosenkarz wciąż korzysta z niej, by od czasu do czasu coś zagrać. 

Korytarz jest również miejscem do przechowywania garderoby scenicznej artysty. Przyznaje on, że większość marynarek zaprojektowana została przez jego małżonkę.

"Każdy z tych ciuchów to jest jakiś etap. To jest właśnie minus tego wszystkiego, że nie możesz kilkukrotnie tego założyć, no bo za chwilę ktoś cię opisze. Bo ludzie na to zwracają jednak uwagę" - mówił Liszewski.

Kącik zainteresowań Radka Liszewskiego: siłownia i studio nagrań

W tym skromnym, acz luksusowym domu znajduje się również siłownia. Znajduje się w niej duży worek treningowy, sztangi, bieżnia i kilka innych maszyn do ćwiczeń.

Radek Liszewski posiada również własne studio muzyczne, wybudowane na poddaszu. Stworzenie tego miejsca pod okiem specjalistów zajęło półtora roku. 

W drodze do studia, na poddaszu możemy podziwiać domową galerię pamiątek wokalisty. Znajdują się tam dyplomy, kartki z podziękowaniami i prezenty od fanów i przyjaciół oraz nagrody - nie tylko muzyczne.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Radek Liszewski | Weekend (zespół)
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama