Reklama

"Wesele z piekła rodem" w Polo TV. Były narzeczony panny młodej w akcji!

"Jutro składam papiery rozwodowe!" - taką deklarację na swoim weselu złożył jeden z bohaterów serialu "Wesele z piekła rodem" pokazywanego przez Polo TV.

Kadr z serialu "Wesele z piekła rodem"

Każdy odcinek, to inne wesele, inna para młoda i jej rodzina. Każde wesele to inna historia, która zaskakuje swoim przebiegiem.

Reklama

Krystyna Zajączek organizacją wesel zajmuje się od 15 lat i w swoim życiu widziała już wiele. Pomagają jej podkochujący się w niej pan Zbyszek, który liczy że splot nieoczekiwanych zdarzeń sprawi, że Krystyna odwzajemni jego uczucie oraz jej syn Krystian - przystojny wodzirej, który na weselach lubi przede wszystkim flirtować z kobietami. Niezobowiązujące spotkanie i randki to jego żywioł. Niestety z tego powodu miewa kłopoty.

Zdrady, szantaże, policja, kradzież, bójki i gangsterzy a nawet trup. To wszystko można przeżyć jedynie na "Weselu z piekła rodem".

Tłem dla tych wydarzeń będzie oczywiście muzyka. Weselne hity w serialu zagrają Endrju, Błażej Drab z zespołem Estrada, Mr Sebii oraz zwycięzca pierwszej edycji "Disco Band Weselny Show".

W sobotę (16 stycznia, godz. 20:00, powtórka niedziela godz. 21:00) Polo TV przypomni trzeci i czwarty odcinek serialu.

Gwiazdą pierwszej imprezy nie będzie młoda para (Ania i Maciek), a mama pana młodego. Jolanta to zamożna kobieta i jest przeciwna by jej syn żenił się z Anią, która pochodzi z biednej rodziny. Kobieta już na weselu planuje rozwód syna.

W czwartym odcinku na weselu zabraknie rodziców państwa młodych, za to zjawi się były narzeczony panny młodej.

Zbyszek zostaje posądzony o kradzież pieniędzy młodej pary. Przebieranki świeżo upieczonej żony i jej siostry bliźniaczki mocno zdenerwują pana młodego. Kryje się za tym większa intryga... czy to wesele skończy się szybciej niż zwykle?

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Wesele z piekła rodem | Polo TV

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje