Reklama

Tyga aresztowany. Raper pobił swoją partnerkę?

Była partnerka rapera Tygi, Camaryn Swanson, pokazała na Instagramie, że została przez niego pobita. Kobieta poinformowała o tym zdarzeniu policję. Gwiazdor został zatrzymany.

Była partnerka rapera Tygi, Camaryn Swanson, pokazała na Instagramie, że została przez niego pobita. Kobieta poinformowała o tym zdarzeniu policję. Gwiazdor został zatrzymany.
Tyga został oskarżony o pobicie swojej byłej partnerki /Jeremy Moeller /Getty Images

Jak podają zagraniczne media, w poniedziałek 11 października nad ranem kobieta miała się pojawić pod domem rapera. Z relacji świadków wynika, że Swanson nie była trzeźwa oraz długo awanturowała się pod nieruchomością, nim Tyga (sprawdź!) wpuścił ją do środka.

Według relacji, które Camaryn udostępniła na Instagramie, miała zostać potem pobita przez swojego byłego partnera. Kobieta złożyła doniesienia na policji, a Tyga sam oddał się w ręce funkcjonariuszy prawa, by złożyć zeznania w sprawie.

Reklama

Raper został zwolniony z aresztu po wpłaceniu kaucji w wysokości 50 tysięcy dolarów.

Póki co artysta nie skomentował sytuacji, dlatego możemy opierać się tylko na wypowiedziach i zdjęciach, które Camaryn udostępnia w relacjach za pośrednictwem Instagrama.

"Jestem tak zawstydzona, że musiało do tego dojść, ale muszę stanąć we własnej obronie" - napisała w jednej z relacji Swanson.

"Byłam emocjonalnie, psychicznie i fizycznie maltretowana i już tego nie ukrywam - dodała w kolejnej.


Jack Ketsoyan, adwokat Tygi poinformował, że zarzuty są fałszywe oraz, że zostaną niebawem obalone. Czekamy na dalszy rozwój sytuacji.

W kolejnych relacjach na Instagramie, Swanson wyjaśniła, że nie zamierzała nagłaśniać tej sprawy, ale zdecydowała się na to, ponieważ ktoś zaczął rozprowadzać nieprawdziwe informacje i oczerniać ją.

"Moim zamiarem było nigdy nie ujawnić tego publicznie" - napisała w swojej relacji na Instagramie. 

"Wziąłem sprawy w swoje ręce i opublikowałem PRAWDĘ z dowodami".

Kobieta podziękowała także za wsparcie.

Tyga był pozwany za napaść seksualną

To nie pierwsze problemy prawne rapera. Pod koniec 2012 roku Tyga został pozwany przez dwie kobiety, które wystąpiły w teledysku "Make It Nasty". Twierdziły one, że nie wyraziły zgody na publikacje w klipie ich piersi, choć tak się wydarzyło.

21 września 2013 roku Allison Brown, która także wystąpiła w klipie, pozwała Tygę za pobicie seksualne, oszustwo, naruszenie prywatności i zadawanie cierpienia emocjonalnego. Twierdzi, podobnie jak dwie inne kobiety, które złożyły pozew przeciwko raperowi, że została zapewniona, iż jej piersi zostaną usunięte z klipu.

Tyga po raz pierwszy został przyłapany ze swoją dziewczyną w maju 2021 roku. Była partnerka rapera jest influencerką i projektantką mody. Wraz ze swoją siostrą Elle Swanson ruszyła z firmą modową Meaning of Mine. Jest młodsza od rapera o prawie 10 lat.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Tyga
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy