Reklama

Tilt: Wspólna płyta Franza i Frantza

Tomek Lipiński, lider grupy Tilt, która niedawno powróciła udanym albumem "Emocjonalny terror", powiedział w rozmowie z INTERIA.PL, że myśli o nagraniu wspólnej płyt z Franzem Dreadhunterem, basistą grupy. Nie wiadomo jednak, pod jakim szyldem miałaby się ona ukazać.

Muzyka zawarta na wspólnym albumie Tomka "Frantza" Lipińskiego i Franza Dreadhuntera ma być bardziej elektroniczna, rozwijająca pomysły, które znalazły się w kompozycjach "Emocjonalny terror" czy "Westchnienie z ciszy".

Reklama

- Myślimy z Franzem o nagraniu wspólnej płyty, którą jeszcze nie wiem, jak będziemy firmować, ale myślimy o tym i sądzę, że będzie to muzyka rozwijająca właśnie te klimaty, które znalazły się czy to w utworze Emocjonalny terror, czy w nagraniu Westchnienie z ciszy. Myślimy o tym bardzo poważnie i chyba niedługo zabierzemy się za to - powiedział Tomek Lipiński w rozmowie z INTERIA.PL.

Żadna kompozycja nie została jeszcze napisana, ale Tomek zapewnia, że na pewno się za to zabierze w niedalekiej przyszłości.

- W zasadzie mamy ze sobą kontakt na co dzień, więc na razie jest to myślenie, omawianie, zastanawianie się. Jeszcze pierwszych śladów nie ma nagranych, ale już jesteśmy bliscy tego. Chcielibyśmy to zrobić - dodał lider Tiltu.

Przeczytaj wywiad z Tiltem!

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Tilt | Lipiński | tomek | Nie wiadomo | terror | muzyka | Tomek Lipiński

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje