Reklama

Reklama

The Weeknd pojawi się na ścieżce do filmu "Avatar: Istota wody"? Fani są pewni!

The Weeknd zaprezentował fanom krótki fragment nowej piosenki. Fani przypuszczają, że jest to fragment ze ścieżki dźwiękowej do filmu "Avatar: Istota wody".

The Weeknd zaprezentował fanom krótki fragment nowej piosenki. Fani przypuszczają, że jest to fragment ze ścieżki dźwiękowej do filmu "Avatar: Istota wody".
The Weeknd w 2023 roku odwiedzi Polskę /Kyle Gustafson / For The Washington Post /Getty Images

W niedzielę, czterokrotny zdobywca Grammy opublikował na swoim Twitterze krótki fragment melodii - w tle słychać chór wspierany dudniącym rytmem bębnów. Całość opatrzona jest niebieską literą "A" ozdobioną rysunkiem ptaka po środku i datą 16.12.2022.

Ta wyraźna sugestia od razu nakierowała fanów na nadchodzący film Jamesa Camerona, którzy szybko skonstatowali, że The Weeknd może wystąpić na ścieżce dźwiękowej drugiej części "Avatara". Potwierdzeniem tych domysłów mogą być słowa producenta filmu, Jona Landau, który udostępnił wpis muzyka. Całość opatrzył ich wspólnym zdjęciem i wymownym komentarzem.

Reklama

"Jak mówią w Na’vi (fikcyjny język z filmu), 'Zola'u niprrte' soaiane Avatar'...Witamy w rodzinie Avatara" - napisał producent filmu potwierdzając jednocześnie zaangażowanie kanadyjskiego muzyka w produkcję. Zapowiedź The Weeknd została także udostępniona na oficjalnym twitterowym profilu produkcji.

Promowany singiel może być dla artysty kolejną szansą na zdobycie Oscara. Za singiel "Earned It", promujący dramat erotyczny "Pięćdziesiąt twarzy Greya" w 2015 roku The Weeknd otrzymał nominację do Oscara w kategorii Najlepsza piosenka oryginalna. 

The Weeknd w Polsce. Gdzie kupić bilety? [CENA, DATA]

Diamentowy i wielokrotnie nagradzany artysta The Weeknd ogłosił nowe daty swojej trasy "After Hours Til Dawn Tour" na 2023 rok. 

Kolejny etap trasy rozpocznie się w sobotę 10 czerwca w Manchesterze w Wielkiej Brytanii na stadionie Etihad, z przystankami w Europie i Ameryce Łacińskiej w Sztokholmie, Amsterdamie, Meksyku, Rio de Janeiro i nie tylko, po czym zakończy się w Santiago w Chile w Niedziele, 15 października na Estadio Bicentenario de La Florida. Podczas trasy The Weeknd odwiedzi także Polskę.

Artysta wystąpi 9 sierpnia 2023 roku w Warszawie na PGE Narodowym.

INTERIA.PL/PAP
Dowiedz się więcej na temat: The Weeknd | Avatar

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama