Reklama

Teresa Werner zniknęła z Instagrama. Ma wiadomość dla zaniepokojonych fanów

Ostatni post na instagramowym profilu Teresy Werner pojawił się w listopadzie 2022 r., co mocno niepokoiło jej fanów. Gwiazda śląskiej piosenki zdecydowanie aktywniejsza jest na Facebooku, gdzie właśnie zapowiedziała premierę teledysku "Czy to jest miłość".

Ostatni post na instagramowym profilu Teresy Werner pojawił się w listopadzie 2022 r., co mocno niepokoiło jej fanów. Gwiazda śląskiej piosenki zdecydowanie aktywniejsza jest na Facebooku, gdzie właśnie zapowiedziała premierę teledysku "Czy to jest miłość".
Teresa Werner zapowiedziała premierę nowego teledysku /AKPA

Teresa Werner zawsze znana była z tego, że utrzymywała ze swoimi fanami kontakt w mediach społecznościowych - zwłaszcza na swoim profilu na Instagramie, gdzie obserwuje ją ponad 100 tysięcy osób. To tam publikowała zdjęcia z koncertów, wakacji i swojego domu oraz dzieliła się ze słuchaczami jej muzyki swoimi przemyśleniami. 

Fani pierwszej damy śląskiej piosenki są zaniepokojeni, ponieważ ostatni post Teresa Werner opublikowała tam 18 listopada 2022 roku. 

Zdecydowanie częściej publikuje posty na Facebooku. Najnowszy wpis wywołał euforię wśród fanów.

Reklama

"Kochani!! Premiera mojego nowego teledysku już w najbliższy piątek o godz. 12:00. Teledysk został zrealizowany do piosenki 'Czy to jest miłość' z mojej najnowszej płyty. To będzie sentymentalna podróż do najpiękniejszych uczuć na świecie" - zapowiedziała wokalistka.

Nowy klip ma być "małym prezentem" dla fanów z okazji zbliżających się walentynek.

Sprawdź tekst piosenki "Czy to jest miłość" w serwisie Tekściory.pl!

Dodajmy, że na przełomie marca i kwietnia Teresa Werner szykuje serię wyjątkowych, polsko-chorwackich koncertów z Goranem Karanem.

Kim jest Teresa Werner?

Nazywana ikoną śląskiej piosenki debiutowała jako 16-latka w Zespole Pieśni i Tańca "Śląsk", z którym występowała na całym świecie. Pojawiła się m.in. na Broadwayu i w Carnegie Hall w Nowym Jorku.

W 2011 r. rozpoczęła swoją karierę solową, wydając płytę "Spełnić marzenia" promowaną singlem "Miłość jest piękna" (sprawdź!).

W krótkim czasie Werner zdobyła sporą popularność na Śląsku, regularnie zdobywając tytuł wykonawcy roku regionalnej telewizji TVS.

Do największych przebojów wokalistki należą m.in. "Dałabym ci dała", "Miłość jest piękna", "Szczęśliwi we dwoje" (posłuchaj!), "Kocham swoje morze" (posłuchaj!), "Spełnić marzenia" (posłuchaj!), "Trzeba zacząć żyć" i "Miłość to nie zabawa". Teledyski do tych piosenek zebrały po kilka-kilkadziesiąt mln odsłon.

Od 2010 r. mężem pani Teresy jest Wiesław Werner. Wokalistka z pierwszego małżeństwa ma córkę Joannę. Jazda konna jest największą pasją Joanny. W teledysku "Warto żyć" możemy zobaczyć, że w siodle znakomicie czuje się również Teresa Werner.

- Mój mąż to spokojny, zrównoważony człowiek, towarzyszy mi niemal we wszystkich projektach - podkreślała wokalistka w rozmowie z Interią.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Teresa Werner | teledyski

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy