Reklama

Tego nikt się nie spodziewał. Gwiazdor disco polo w "Ninja Warrior Polska"

Kolejną gwiazdą, która spróbuje swoich sił w programie w "Ninja Warrior Polska" będzie Tomasz Niecik. Muzyk znany z hitu "Cztery osiemnastki" wystąpi w show Polsatu 6 października.

Tomasz Niecik zmierzy się z kolejnym wyzwaniem

W swoich teledyskach Tomasz Niecik kreuje się na twardego faceta, który uwielbia szybkie auta i ma ogromne powodzenie u kobiet (zobacz!). 

Reklama

Czy twardzielem będzie też na ekstremalnym torze przeszkód, z którym mierzą się siłacze biorący udział w programie "Ninja Warrior Polska"? On sam przyznaje, że nie jest w tej kwestii optymistą. 

"To jest dla mnie prawdziwe wyzwanie. Szczególnie, że mnóstwo w programie prawdziwych 'kozaków', którzy trenują całe życie, a zdarza się, że odpadają już na starcie. Zawsze byłem optymistą, a przed własnym startem czuję, że mój optymizm opada" - mówi Tomasz Niecik.

Muzyk dodaje jednak, że ma coś, co pozwala mu wierzyć w sukces w starciu w torem. Jego tajemną bronią jest... pozytywne nastawienie i życiowy fart. "Ludziom na Titanicu wydawało się, że mają wszystko. Ale zabrakło im szczęścia. Ja akurat zawsze w życiu mam szczęścia pod dostatkiem. Liczę, że i tym razem mi dopisze" - mówi Niecik.

Fart i pozytywne nastawienie wystarczą, by Niecik zwycięsko przeszedł próbę sprawności w "Ninja Warrior Polska"? O tym widzowie będą mogli się przekonać 6 października. 

INTERIA.PL/PAP

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Tomasz Niecik | Ninja Warrior Polska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje