Reklama

Reklama

Taylor Swift: Żarty po jej rozstaniu z Calvinem Harrisem

Rozstanie Calvina i Taylor wstrząsnęło fanami gwiazd. Wielu uważało ich bowiem za parę niemal idealną. Jednak nie wszyscy pogrążyli się w smutku. Po Twitterze zaczął krążyć prześmiewczy hasztag dot. Taylor Swift.

Rozstanie Calvina i Taylor wstrząsnęło fanami gwiazd. Wielu uważało ich bowiem za parę niemal idealną. Jednak nie wszyscy pogrążyli się w smutku. Po Twitterze zaczął krążyć prześmiewczy hasztag dot. Taylor Swift.
Taylor Swift w sieci nie ma lekko po kolejnym rozstaniu /Jamie McCarthy /Getty Images

Związek Swift i Harrisa trwał zaledwie 15 miesięcy. Artyści poznali się za sprawą wspólnej znajomej - wokalistki Ellie Goulding. W marcu tego roku świętowali pierwszą rocznicę związku na romantycznych wakacjach. Z tej okazji Harris podarował swojej ukochanej złoty medalion z wygrawerowaną datą 6 marca 2015 r., kiedy to byli na pierwszej randce.

Kilka dni wcześniej podawano, że Swift miała się opiekować Harrisem, gdy ten dochodził do siebie po samochodowym wypadku, do którego doszło w Beverly Hills. Szkot zdecydował się po tym zdarzeniu (w jego samochód uderzyło inne auto) odwołać kilka koncertów, ale powrócił już do Wielkiej Brytanii.

Reklama

"Jedyną prawdą jest to, że związek się zakończył, a to co pozostało, to ogromna dawka miłości i szacunku" - napisał krótko na Twitterze Calvin Harris, a wiadomość dalej podała Taylor Swift.

W sieci zawrzało. Miliony fanów na całym świecie nie mogły zrozumieć, jak doszło do rozstania pary niemal idealnej (oraz najbogatszej pary show-biznesu). Inni zaczęli sobie stroić żarty z wokalistki i zaczęli wymyślać absurdalne powody, dlaczego Calvin Harris mógł rozstać się z Taylor Swift. Swoje pomysły umieszczali na Twitterze pod hasztagiem #IDumpedTaylorSwiftBecause.

Fraza zrobiła natychmiast popularna. Oto kilka przykładowych komentarzy:

"Rzuciłem ją, ponieważ nie może przestać opowiadać o swoich byłych. Każda piosenka na każdym koncercie to za dużo".

"Rzuciłem ja, ponieważ jestem wampirem, a ona ma 'Złą krew’ (nawiązanie do utworu "Bad Blood")".

"Rzuciłem ją, bo moja córka jest ładniejsza" (wpis napisany przez użytkownika podszywającego się pod Donalda Trumpa).

"Rzuciłem ją, bo jest chytra na pieniądze i nie potrafi wygrać niczego bez nachalnej promocji.

Z drugiej strony pojawiło się mnóstwo wpisów krytykujących zabawę internautów. Hasztag został przez sporą grupę osób uznany za niestosowny i drwiący z życia uczuciowego innych.

"Potrzebujemy lekcji współczucia. Ona przecież też jest człowiekiem!".

Warto przypomnieć, że po poprzednich rozstaniach Taylor Swift również była atakowana i wyśmiewana. Sugerowano wręcz, że rzuca kolejnych facetów, bo chce nagrać następny przebój o niespełnionej miłości. Wokalistka spotykała się m.in. z Harrym Stylesem, Joe Jonasem, Taylorem Lautnerem, Johnem Mayerem oraz Jakem Gyllenhaalem.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL