Reklama

Reklama

Sylwia Grzeszczak prezentuje piosenkę "O nich, o Tobie" do filmu o Annie Przybylskiej

"O nich, o Tobie" to poruszająca ballada skomponowana przez samą Sylwię Grzeszczak, ze słowami Karoliny Kozak. Za produkcję muzyczną i współtworzenie singla odpowiedzialny jest z kolei Kuba Galiński.

"O nich, o Tobie" to poruszająca ballada skomponowana przez samą Sylwię Grzeszczak, ze słowami Karoliny Kozak. Za produkcję muzyczną i współtworzenie singla odpowiedzialny jest z kolei Kuba Galiński.
Sylwia Grzeszczak w "The Voice of Poland" /Zawadzki /Reporter

Utwór "O nich, o Tobie" (sprawdź!) to opowieść o przemijaniu, tęsknocie za drugą osobą, samotności, ale również przetrwaniu mimo wszystko. Został on doceniony przez rodzinę Ani Przybylskiej - skutkiem czego promować będzie wchodzący do kin 7 października film "Ania". Treścią filmu będą niepublikowane wcześniej materiały związane z aktorką, wspomnienia rodziny oraz jej przyjaciół, wypowiedzi aktorów, reżyserów, którzy z mieli okazję z nią współpracować.

Reklama

Wszystko o produkcji "Ania" w serwisie Film!

Posłuchaj piosenki!

Sylwia Grzeszczak to jedna z najpopularniejszych wokalistek w Polsce, ale to również kompozytorka i autorka tekstów. Jej utwory zostały odsłuchane ponad 50 milionów razy na Spotify, a teledyski zyskały ponad pół miliarda odtworzeń. Każdy z jej solowych albumów zyskał statusy muliplatynowych płyt.

Jeszcze niedawno wokalistka była jurorką w programie "The Voice of Poland". Po jednej edycji zrezygnowała z udziału w show. "Jeśli w coś się angażuję, to poświęcam się temu na maksa. Najbliższy czas przeznaczam na tworzenie muzyki. Jak wchodzę do studia przed południem, potrafię z niego wyjść dopiero o czwartej nad ranem. Kocham to i niestraszne mi zmęczenie. Nie sądzę, by przy takim trybie pracy udało mi się pogodzić to z kolejną edycją" - mówiła wówczas Grzeszczak.

Film "Ania" o Ani Przybylskiej - kiedy premiera?

Pełnometrażowy film dokumentalny "Ania" prezentuje wywiady oraz niepublikowane dotąd materiały z prywatnych archiwów, dzięki którym można zobaczyć portret kobiety utrzymującej równowagę pomiędzy publicznym życiem zawodowym a życiem rodzinnym. Wspólne chwile z Anną Przybylską wspominać będą̨ m.in.: jej partner Jarosław Bieniuk, córka Oliwia Bieniuk, mama oraz siostra aktorki.

Nie zabraknie opowieści związanych z jej życiem i karierą we wspomnieniach reżysera Radosława Piwowarskiego oraz wielu aktorów: Katarzyny Bujakiewicz, Szymona Bobrowskiego, Anny Dereszowskiej, Jana Englerta, Pawła Małaszyńskiego, Andrzeja Piasecznego, Pawła Wawrzeckiego, Michała Żebrowskiego.

Autorami filmu są Michał Bandurski i Krystian Kuczkowski.

Do produkcji piosenkę "Ania" zaśpiewał Andrzej Piaseczny - jego przyjaźń z Anną Przybylską rozpoczęła się na planie serialu TVP "Złotopolscy", w którym przez wiele lat kreowali sympatyczną parę.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL