Reklama

Sylwestrowa domówka w Polsacie. Znamy pierwsze gwiazdy!

31 grudnia Polsat zaprasza na największą domówkę w Polsce. Nina Terentiew, dyrektor programowa stacji, ujawniła pierwsze gwiazdy.

Jedną z gwiazd sylwestrowej domówki z Polsatem będzie Alicja Majewska

Z powodu pandemii koronawirusa w tradycyjnej formie plenerowego koncertu nie odbędzie się Sylwestrowa Moc Przebojów, która w ostatnich latach organizowana była na Stadionie Śląskim w Chorzowie.

Reklama

"Nie możemy zawieść naszych widzów, którzy nie wyobrażają sobie ostatniego dnia roku bez sylwestra w Polsacie. Zresztą to już 15-letnia tradycja" - podkreśla Nina Terentiew, dyrektor programowa Polsatu.

"Organizujemy to wydarzenie mając na uwadze bezpieczeństwo publiczności, artystów i naszych ekip. W związku z tym w tym roku nie możemy zaprosić widzów na Stadion Śląski, stąd pomysł na organizację imprezy sylwestrowej na żywo w dwóch studiach Polsatu równocześnie. Publiczność będzie się z nami bawić nie tylko przed telewizorami, ale także wirtualnie w bezpośrednim kontakcie z naszymi prowadzącymi i gwiazdami. Szykujemy wiele niespodzianek, ale na razie nie chciałabym za dużo zdradzać" - dodaje.

Na razie ujawniła tylko kilka gwiazd - wśród nich znaleźli się Alicja Majewska, Dawid Kwiatkowski, LoonaBoney M. z Maizie Williams. Kolejne nazwiska poznamy wkrótce.

"Możemy się spodziewać pokoleniowego miksu. Dodam jeszcze, że będzie to wyjątkowo interaktywny sylwester z ogromną liczbą cennych nagród dla naszych widzów.

Jak wygląda przepis Niny Terentiew na udanego sylwestra?

"Dobra muzyka, dobra zabawa i doborowe towarzystwo, a tak będzie na sylwestrowej domówce z Polsatem. W tym roku pokażemy kulisy koncertu sylwestrowego w naszych mediach społecznościowych. Bądźcie z nami na bieżąco, zarówno przed telewizorami, jak i na Facebooku i Instagramie Polsatu".

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje