Reklama

Reklama

​Sukces sprzedażowy Patrycji Markowskiej ("Krótka płyta o miłości")

W tygodniu premierowym najnowszy album Patrycji Markowskiej "Krótka płyta o miłości" został najlepiej sprzedającą się polską płytą.

W tygodniu premierowym najnowszy album Patrycji Markowskiej "Krótka płyta o miłości" został najlepiej sprzedającą się polską płytą.
Patrycja Markowska zaliczyła kolejny sukces /Gałązka /AKPA

Po czterech latach od ostatniej studyjnej płyty "Alter Ego" oraz  dwa lata od koncertowego albumu "Na Żywo", Patrycja Markowska powróciła z nowym wydawnictwem zatytułowanym “Krótka płyta o miłości".

To 11 premierowych piosenek, a wśród nich duety z czterema wyjątkowymi artystami: Markiem Dyjakiem, Grzegorzem Skawińskim, Leszkiem Możdżerem oraz Ray’em Wilson’em.

"Ta płyta to moje kolejne spełnione marzenie. Pracowało przy niej wielu świetnych muzyków. Był śmiech, krew, pot i łzy, ale po 24 miesiącach pracy już jest i cieszę się z niej tak, jak cieszyłam się z debiutanckiego albumu" - tak o płycie mówi Patrycja.

Reklama

"Krótka płyta o miłości" to 11 wyznań, refleksji i doświadczeń zamkniętych w 11 premierowych utworach. Ponadto dwa dodatkowe utwory, które już znamy, czyli "Nawigacja", tym razem w wersji akustycznej oraz nagrany z zespołem Pectus utwór "Między słowami".

Singlem promującym płytę jest utwór "Kochaina", do którego powstał teledysk.

"'Kochaina' od początku pracy nad płytą była moim radiowym faworytem. Radosna nuta, oldschoolowe granie, bujający rytm, refleksyjny tekst - wszystko to sprawiło, że liczę na tę piosenkę.  Mam nadzieję, że słuchacze podzielą mój entuzjazm i uzależnią się na chwilę od mojej 'Kochainy'" - mówi Patrycja Markowska.

Za teledysk odpowiada Michał Pańszczyk, reżyser pracujący wcześniej z m.in. Beatą Kozidrak, Justyną Steczkowską, Nataszą Urbańską oraz Varius Manx z Kasią Stankiewicz.

Sprawdź tekst piosenki "Kochaina" w serwisie Teksciory.pl!

***Zobacz materiały o podobnej tematyce***

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL