Reklama

Reklama

Stworzył piosenkę z pasków "Wiadomości" TVP. Nagranie podbija sieć!

Paweł Kieler stworzył piosenkę, której tekst złożony jest z pasków "Wiadomości" TVP. To nie pierwszy jego hit.

Paweł Kieler tworzy teksty piosenek z fragmentów różnych programów

Paweł Kieler swoją twórczości chwali się w serwisie Youtube. 

29 października opublikował filmik pt. "Gdyby Strajk był piosenką"

"Lekko humorystyczna piosenka utworzona z najciekawszych i najzabawniejszych tekstów protestujących. Wczoraj strajkowali studenci, a że nie miałem możliwości dołączenia, chciałem dołożyć coś od siebie w taki właśnie sposób" - czytamy w opisie.

Utwór spotkał się z entuzjastycznym przyjęciem. Kolejnym pomysłem młodego wokalisty było stworzenie piosenki z pasków, które pojawiają się podczas "Wiadomości". 

"Szukanie pasków i scalanie ich w tekst piosenki (sprawdź!) zajęło chyba kilka godzin. Zebrałem najciekawsze i poukładałem je w odpowiedniej kolejności, aby się rymowały. Układanie takich humorystycznych tekstów sprawia mi dużo frajdy, więc nie zajęło dużo czasu" - tłumaczył.

Reklama

Kieler nie zajmuje się profesjonalnie muzyką. "Muzyka jest obecnie moim hobby, odskocznią od studiów. Gram na gitarze od 9. roku życia, a swoje piszę piosenki już od 7 lat. Tworzę sam, ale i w duecie nazwanym "Prognoza Niepogody", gdzie miałem najwięcej okazji do występów. Będąc zamkniętym w domu, tworzenie na YouTube jest świetną możliwością, z której staram się korzystać w wolnym czasie" - mówił w rozmowie z wp.pl.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Wiadomości TVP | strajk kobiet

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje