Słynny muzyk ujawnił szokującą diagnozę. Walczy z rakiem

Bartosz Stoczkowski

Bartosz Stoczkowski

Aktualizacja

Don Omar, jeden z najbardziej rozpoznawalnych artystów reggaeton, ogłosił na Instagramie, że zmaga się z nowotworem.

Don Omar na trasie "Back To Reggaeton" w kwietniu 2024 roku
Don Omar na trasie "Back To Reggaeton" w kwietniu 2024 rokuParas Griffin / ContributorGetty Images

Don Omar informację o szokującej diagnozie przekazał za pośrednictwem swojego konta na Instagramie.

18 czerwca opublikował tam zdjęcie, na którym widać jego nadgarstek z opaską szpitalną.

"Dziś mam, lecz jutro nie będę miał już raka. Do zobaczenia wkrótce" - napisał przy fotografii.  

46-letni artysta, którego prawdziwe imię to William Omar Landrón Rivera, nie ujawnił więcej szczegółów dotyczących swojej diagnozy.

Menadżerowie artysty nie udzielili jeszcze komentarza na temat jego stanu zdrowia. Wiadomo jednak, że Don Omar ma zaplanowany koncert 7 sierpnia w Kalifornii. Miał to być kolejny z wielu jego występów w ramach trasy koncertowej "Back to Reggaeton" po Stanach Zjednoczonych. Nie wiadomo czy trasa ta zostanie odwołana.

AKTUALIZACJA: Stan zdrowia Dona Omara - 19 czerwca 2024

Zaledwie dzień po ujawnieniu swojej diagnozy Don Omar podzielił się z fanami dobrą wiadomością dotyczącą swojego zdrowia. Artysta ogłosił, że jego nowotwór został usunięty, a operacja poszła zgodnie z planem.

"Obudziłem się dzisiaj wolny od raka i pełen wdzięczności" - napisał Don Omar na Instagramie po hiszpańsku. Post opatrzył zdjęciem, na którym pokazuje znak pokoju.

"Chciałbym podziękować za wszystkie życzenia, modlitwy i tysiące wiadomości. Moja operacja zakończyła się sukcesem, teraz czas na rekonwalescencję" - dodał.

Jego post na Instagramie zebrał mnóstwo pozytywnych komentarzy i życzeń szybkiego powrotu do zdrowia.

Don Omar to jedna z największych gwiazd reggaeton. Skąd go znamy

Don Omar to jedna z największych gwiazd reggaeton. Od startu swojej kariery na początku lat 2000, Artysta wydał osiem albumów studyjnych i zdobył dwie nagrody Latin Grammy. Jego muzykę słychać w filmach z serii "Szybcy i Wściekli".

Don Omar przez długi czas pozostawał w konflikcie z innym znanym artystą reggaeton, Daddy Yankee. Jednak w grudniu ubiegłego roku obaj ogłosili zakończenie swojego sporu.

Don Omar ożenił się ze swoją rodaczką

W 2008 roku Don Omar ożenił się ze swoją rodaczką, telewizyjną pogodynką Jackie Guerrido. Ślub i wesele miały miejsce w luksusowym hotelu Ritz na Isla Verde w Puerto Rico. Para zaręczyła się w sierpniu 2007 roku. Wśród zaproszonych gości byli m.in. prezenter telewizyjny Don Francisco, dziennikarka Cristina Saralegui i raper Tego Calderon.

Dla Don Omara najważniejszą postacią - poza żoną - podczas ceremonii była jego matka.

Diagnoza raka to trudny moment w życiu każdego człowieka. Fani Don Omara z całego świata z pewnością przesyłają mu teraz życzenia szybkiego powrotu do zdrowia.

Artur Rojek o Myslovitz: "Czas starć ambicji i konfliktów"Piotr Witwicki, Piotr Witwicki, Piotr Witwicki, Piotr Witwicki, Piotr WitwickiINTERIA.PL
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas