Reklama

SLOW'MO powraca z nowy materiałem. "Poszukiwanie oddechu w natłoku zdarzeń"

Nowy rok - nowe SLOW’MO! Duet powraca z nowym materiałem, który zapowiada singel "Piniata".

Nowy rok - nowe SLOW’MO! Duet powraca z nowym materiałem, który zapowiada singel "Piniata".
Duet SLOW'MO powrócił z nowym singlem /materiały prasowe

Nadchodzą nowości od składu SLOW'MO. Zwiastowały je zeszłoroczne single "Serce" oraz "Pasja", którymi artyści zapowiadali nadejście zupełnie nowego rozdziału swojej twórczości. 

Epilog stanowi nachodzący minialbum, zatytułowany "Archiwum", który duet tworzony przez Karola Suska i Jaśka Grączyńskiego traktuje jako pomost między swoimi dotychczasowymi dokonaniami a nowymi propozycjami, które szykują dla swoich fanów na 2024 rok.

SLOW'MO z nowym singlem "Piniata"

Przedsmakiem "Archiwum" jest singel "Piniata". Utwór opowiada o poszukiwaniu oddechu w natłoku zdarzeń i emocji. To enigmatyczny wstęp do historii, której główny bohater tkwi w toksycznej, nieoczywistej relacji, z widmem syndromu sztokholmskiego w tle.

Reklama

"'Piniata' jest o tym jak niewygodny bagaż niesie ze sobą taka codzienność, jednak niejednoznaczny wydźwięk utworu bierze pod uwagę fakt, jak trudno porzucić ten stan. Wszelkie próby kończą się bowiem kolejnym porankiem ze śladami po przyjętych od losu policzkach. Ostatecznie budzimy w tej samej, pomiętej pościeli, która pamięta wszystkie gorsze czasy" - opowiadają Karol i Jasiek.

SLOW'MO - kim są?

Warszawski duet tworzony przez Karola Suska (wokal, teksty) oraz Jaśka Grączyńskiego (muzyka). Zadebiutowali w 2019 roku EP-ką "The Old Man's Mind", a na swoim koncie mają jeszcze dwa albumy długogrające: "Dead Town" z 2020 roku oraz "Wiatr" z 2022 roku. Ich brzmienie charakteryzuje intrygująca mieszanka surowych gitar i współczesnej elektroniki, które łączą się w westernowym klimacie, podrasowanym nietypową chrypką w niskim wokalu Karola.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: SLOW'MO
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy